Jsem…

Jsem správcem menšího horského ubytování. Klienti k nám jezdí celoročně, jelikož jsme obklopeni krásnou přírodou. Je zde mnoho turistických tras, v zimě běžkařských tras a pár kilometrů od nás i sjezdovka. Bohužel jsme se před nějakou dobou začali potýkat s plísní a špínou na fasádě ubytovny a to ze všech stran, vytvořili se zde šedé až černé fleky. Klienti toto samozřejmě vnímají špatně, takže to bylo potřeba co nejrychleji vyřešit. Bylo potřeba na to najít nějakou firmu. Hledal jsem tedy na internetu nějakou kvalitní úklidovou firmu a nakonec u mě zvítězila jedna, a sice úklidová firma. A jestli bych měl něco vypíchnout, tak je to jejich – revoluční nátěr proti plísním, který napadené fasády tohoto problému stoprocentně zbaví. Jejich služba nabízí komplexní odstranění plísní, řas, hub, sanitrů, výkvětů a jiných mikroorganismů z jakéhokoli povrchu.

 

Jejich…

Jejich antimikrobiální působení LSG je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky vůbec žádnou šanci přežít. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. Životnost nátěru se pohybuje ve 100% dle klimatické námahy 4-6 let. V další omezené míře bude fungovat cca do 10 let. Jinak záruku garantují dva roky. A jak to tedy celé probíhalo. Nejdříve provedli mechanické a chemické čištění fasády, tlakovou vodou s čistící chemií. Na místo napadené plísní aplikovali běžný desinfekční prostředek. Po odstranění nečistot a biotického napadení potom aplikovali nátěr proti plísním přímo na stávající povrchy, které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas.

 

Po zaschnutí…

Po zaschnutí vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření. Univerzální aplikovatelnost na omítky, barvy, dřevo, dřevoštěpkové a dřevotřískové desky, umakart, betony, keramické obklady a další materiály. Pro užití ve vnitřních i vnějších prostorách. Další informace samozřejmě naleznete i na samotném webu firmy. Zkrátka si tím můžete pojistit všechno, u čeho se výskytu plísně bojíte. U nás se naštěstí plíseň uvnitř ubytovny neobjevila, ale pro jistotu jsme tento nátěr aplikovali i do sklepení a do koupelen, kde bývá výskyt plísní nejčastější. Pro náš klid i následný dobrý pocit našich klientů. Díky tomu se nemusíme bát, že by nás plíseň měla zase trápit. I zaměstnanci byli příjemní, radost s takovými lidmi spolupracovat, vysvětlí vše, poradí a jsou to profíci, co své práci rozumí. Děkujeme za spolupráci a doporučujeme Vaše služby. Vyzkoušejte sami. A SERVIS LIPKA, s. r. o.