Feromóny sú látky, ktoré človek vylučuje, prípadne vyžaruje, a to bez toho, aby o tom vedel. Majú silný vplyv na opačné pohlavie, keďže práve feromóny ovplyvňujú sexuálny výber partnera. Samozrejme, že úspech mužov u žien nezávisí len od týchto látok, ale taktiež spoločenského postavenia, vzhľadu, sexuálnej zdatnosti či v neposlednom rade povahových čŕt. Ak však chcete u žien od prvého momentu „zabodovať“, vyskúšajte parfumované feromóny Love & Desire, vďaka ktorým môžete zožať úspech už v blízkej budúcnosti!

Získajte priazeň ženy snov

Parfum Love & Desire určený pre mužov obsahuje ako jediný na trhu 4 druhy feromónov akými sú androstenol, androstenon, androsteron i androstadienon. Vďaka tejto vôni sa môžete stať príťažlivý pre nežné pohlavie a získať si jej priazeň. Že máte nízke sebavedomie? Máte strach osloviť ženu snov? Parfumované feromóny vám dodajú sebadôveru, ktorá vám doteraz chýbala.

feromony

Buďte neodolateľný!

Vedeli ste o tom, že feromóny vám môžu pomôcť na obchodnom jednaní? Vďaka tejto neodolateľnej vôni budete pôsobiť nielen sebavedome, no budete vzbudzovať rešpekt rovnako ako u žien, tak aj u mužov. Môžete zanechať pozitívny dojem taktiež na pracovnom pohovore či na skúškach v škole. Inými slovami povedané, páni, ktorí vyskúšali Parfum Love & Desire, už väčšinou bez neho z domu neodídu.

Na ktoré časti by sme mali naniesť feromónový parfum?

Pamätajte, že nie je vhodné používať parfum spoločne s krémami, či inou kozmetikou, ktorá obsahuje vonné látky. V prípade, že máte suchú pokožku, používajte krémy bez vonných látok. Parfum naneste na krk, zápästie a lakťové záhyby. Práve na týchto miestach vynikne a zároveň bude pôsobiť počas celého dňa. Dokonca je možné parfum použiť na oblečenie, pretože nezanecháva škvrny. Avšak, najlepšie je nanášať vôňu priamo na pokožku, z ktorej sa postupne uvoľňujú feromónové látky.