Čím odstranit plíseňOdstraňování plísně Praha. Protiplísňové nátěry.

S plísněmi se to má stejně jako s nemocemi. Chcete se s nimi nadobro rozloučit? Ze všeho nejdříve musíte najít příčinu, v opačném případě se proces léčení omezí jen na odstranění symptomů, které se budou neustále vracet a vy je budete muset pravidelně likvidovat. jak na plíseň

Plísně se objevují všude, kde se s úspěchem kombinují podmínky jako jsou zvýšená vlhkost, teplota povrchu 15-20 stupňů a přítomnost plísňových spor, kterými se plíseň rozmnožuje. Proto je samozřejmě špatně, když málo topíme, nedostatečně větráme a bojujeme s plísní bez toho, aniž bychom odstranili i její spory.

 

 

Všech těchto nešvarů jsme se dopouštěli… Čím odstranit plíseň

plísně v rozích
Všech těchto nešvarů jsme se dopouštěli i my s manželem v našem domě. Nechápali jsme Čím odstranit plíseň, jak je možné, že se nám plísně stále nedaří odstranit i přes to, že jsem na ně naplácali všechny možné prostředky proti plísním, které se daly v drogerii koupit. Až firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., kterou jsme kontaktovali kvůli likvidaci plísní, nám dokázala jasně a srozumitelně vysvětlit, v čem děláme chybu.nezávadný nátěr proti plísni

Když jsem se ale do toho dali a začali se držet rad, které nám firma dala, začala se vlhkost v bytě snižovat. Pánové z firmy odstraňovali nejen plísně ze stěny, ale také i plísňové spory. Spory jsou pouhým okem neviditelné, což jejich odstranění ztěžuje. Firma si s tím poradila tak, že celou místnost pečlivě vysála průmyslovým vysavačem, a ještě vydezinfikovala stěnu i se všemi horizontálními plochami v místnosti.

Tím jsme se plísní zbavili, ale abychom měli jistotu, že už se znovu nevrátí, bylo zapotřebí myslet i na prevenci. Tou nejlepší je LSG nátěr A SERVISU. Je schopný udržet vlhkost mimo ošetřenou stěnu, jednoduše ji do zdi nepustí. Tahle skvělá vychytávka nám pomohla s plísněmi skoncovat nadobro.

 

 

 

 

protialergický nátěrplíseň a spory v bytějak odstranit plíseň