Když se v ložnici našeho bytu objevily plísně, pustila jsem se do pátrání po přípravku, který by je dokázal spolehlivě zlikvidovat. Časem jsem zjistila, že i na plísních se spousta firem snaží vydělat. V nabídce drogerií je přehršel „zaručených“ protiplísňových prostředků, které ale nepůsobí. Když se vám podaří odolat reklamám na tyto prostředky. Můžete se pro změnu dostat do spárů firem fungujících na principu pyramidového marketingu. čím odstranit plíseň

jak na plíseň v kuchyniprotiplísňový nátěr LSG

Za každou „chycenou dušičku“, které…

Za každou „chycenou dušičku“, které prodejce vnutí výrobek, má odměny. Nejlepší je to, když z řad přátel získá další „distributory“, kteří se činí a z jejich výdělku půjde zase něco i jemu. Z prodeje se stává agresivní honba na zákazníka. Kdy se mnozí neštítí vnutit „zaručené“ a „zázračné“ výrobky svým přátelům a rodině, s rodinou je to obzvlášť výhodné. Na ni nejvíce platí emocionální vydírání.

dezinfekční odstranění plísnějak předcházet výskytu plísní

A přesně něco takového se stalo i mě, když se moje neteř dozvěděla, že mám plísně. Okamžitě přispěchala s nabídkou „nejskvělejšího“ protiplísňového produktu na trhu, který mi dala za „akční“ cenu. Tato cena se však téměř rovnala součtu cen výrobků, které jsem už do té doby vyzkoušela.

odstranění plísně z nábytkuodstranění plísně z dlažby v koupelně

Asi nikoho nepřekvapí, že…

Asi nikoho nepřekvapí, že tento prostředek také nezabral. Rezignovala jsem na protiplísňové prostředky a obrátila se na zkušené techniky z firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o.. Kteří věděli čím odstranit plíseň. Ti šli na plísně úplně jinak než já, ze všeho nejdřív hledali důvod vzniku plísní. Který bylo nutné odstranit, aby se plísně nevracely. Příčina byla snadná – špatné provětrávání pokoje, dostala jsem za úkol s tím něco udělat.

Černé skvrny po plísniProblém ve stavební konstrukci zdi - plíseň

Plísně technici odstraňovali mechanicky. Prosila jsem je o nějaké preventivní protiplísňové opatření, proto na stěnu nanesli LSG nátěr působící proti vlhkosti. Pokud k tomu budu dostatečně větrat. Bude fungovat na sto procent. čím odstranit plíseň

Způsoby odstranění plísně