Nedávno…

Nedávno jsem měla opravdu den blbec. Vařila jsem zrovna hrachovou kaši a musela jsem na chvíli odejít z bytu. A to byla velká chyba, nechat plotnu zapnutou a bez dozoru. A to proto, že mi utekla z hrnce a stekla přes plotnu až na zem. A co hůř, mi máme v kuchyni koberec. Snažila jsem se to vyčistit, ale vůbec mi to nešlo. Tak jsem si řekla, že se na to můžu vykašlat, ten koberec už stejně nebyl v nejlepším stavu. A tak jsem si řekla, že si na to najmu úklidovou firmu mohla najmout. Sedla jsem si proto k internetu a hledala někoho, kdo má na internetu ty nejlepší reference. Abychom měli jistotu, že se jim to opravdu podaří vyčistit. Dočetla jsem se, že je dobré se vyvarovat extrakčnímu čištění, které nadělá prý více škody než užitku. Čímž jsem hned eliminovala několik firem, protože jich právě hodně nabízelo tuto metodu čištění. Což mě docela překvapovalo vzhledem k tomu, kolik lidí říkalo, že je dobré se tomu vyhnout více než kilometrovým obloukem.

 

Po svém…

Po svém internetovém výzkumu jsem se nakonec rozhodla pro úklidovou firmu strojní praní koberců Brno, protože měla nejlepší reference. A tak jsem měla alespoň nějakou záruku, že to nebudou vyhozené peníze. Domluva s nimi byla perfektní, přišli v domluveném termínu na minutu přesně a odvedli vážně vynikající práci. Tato firma ten koberec vyčistila tak, že vypadal ještě lépe, než předtím. Zmizely nejenom fleky, ale celkově prokoukl, vypadal mnohem lépe. Rozhodně byste na něm nepoznali, že na něm nějaký rozvařený hrách byl. Na čištění použili strojovou kotoučovou metodu, která na koberci po čištění nezanechala jedinou skvrnu a nepoznali byste, na kterém místě předtím byla, koberec byl všude stejný.

 

Zaměstnanci…

Zaměstnanci firmy byli velice milí a přívětiví a odvedli opravdu profesionální práci, ve kterou jsme ani nedoufali, protože jsme netušili, že jsou dnes technologie tak vepředu a zmůžou takové výsledky. Jsou sice o něco dražší než ostatní úklidové firmy, o nichž jsem se dočetla, ale odvádějí opravdu jen tu nejlepší práci, takže určitě nelitujeme toho, že jsme do toho investovali. V tomto případě se to opravdu vyplatilo a já tak mohu tuto firmu všem jedině doporučit. K tomu všemu nenabízejí pouze čištění koberců, ale i čištění podlah, mytí oken, odstraňování plísní a graffiti, takže je vidět, že firma se ve svém oboru skutečně vyzná, když má tak široké pole působnosti. Proto neváhejte a obraťte se právě na ně, zaručeně neprohloupíte. Pro více informací o jejich službách se podívejte na jejich webové stránky. A SERVIS LIPKA, s. r. o.