Vždy jsem toužila pracovat v kosmetickém salonu. Baví mě pečovat o pleť lidí a určitým způsobem je tak zkrášlovat. Poštěstilo se mi ale, že jsem si mohla otevřít vlastní kosmetický salon. Mám jej uprostřed města hezky v centru, takže nemám o zákazníky nouzi. Málem jsem ale o některé zákazníky přišla, protože se mi na fasádě salonu začala objevovat plíseň. To mi začalo odlákávat klienty. Já se ani nedivím. Také bych nešla na kosmetiku k někomu, kdo provozuje salon v budově s plísní. Já ani nevím, jak se tam vzala. Nejprve to byly malé mapky. Myslela jsem si, že je to jen nějaká špína a šmouha. A pak se začala rozlézat dále a byla už dost jasně viditelná. Já jsem se snažila sama se jí zbavit, ale bohužel se mi to nepodařilo. Nemám takovou techniku a prostředky, které by účinné zabraly. Tak jsem si na pomoc musela povolat zkušený tým pracovníků z Čištění fasády Hradec Králové.

odstranění plísně z cihelochrana před plísníprotiplísňová ochrana ochrana

Našla jsem si na internetu…Čištění fasády Hradec Králové

Našla jsem si na internetu, že v boji s plísní a nečistotami na fasádě patří mezi odborníky. Když jsem do firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o. volala, tak jsem mluvila s moc milou paní a ta mi dokonce dávala vybrat mezi několika termíny, které mi budou vyhovovat. To mě mile překvapilo. Pak asi za dva dny dojel tým pracovníků a nestačila jsem se divit, jak plíseň šla hezky dolů a zmizela z fasády mého salonu.

Nejprve jde na řadu mechanické a chemické čištění fasády tlakovou vodou s čistící chemií, která udrží fasádu v dobrém stavu. Fasáda je dokonce i jednotně barevná a není potřeba obnovovat fasádní výmalbu. Pak je na řadě chemický nástřik, a nakonec se aplikuje protiplísňový nátěr LSG.

ochrana všech povrchůtipy jak odstranit plíseňrady jak odstranit plíseň

Nátěr je velice účinný a odolný…

Nátěr je velice účinný a odolný. Po zaschnutí se na ošetřeném povrchu vytvoří omyvatelná, průhledná a difúzně otevřená ochranná mikrovrstva. Nátěr lze aplikovat nejen na fasády domu, ale také na dřevo, dřevoštěpkové a dřevotřískové desky, umakart, betony, keramické obklady a další materiály. Nátěr je také odolný vůči UV záření, takže se nemusíte obávat, když na vaši fasádu svítí celý den slunce. Záruka na něj je 2 roky a pracovníci říkali, že vydrží 6 až 10 let. Jsem nadšená, že podobný problém nebudu muset řešit za pár měsíců. Důležité je hlavně to, že mi nebude plíseň odhánět klienty a že budu pracovat zase v čistém a hezkém prostředí. Firma A SERVIS je opravdu profesionálem na svém místě a já dokonce přemýšlím, že si je pozvu na čištění podlah v salonu, protože i tím se zabývají. Podle mě snad není nic, co by firma A SERVIS nezvládla.

jak se bránit proti plísnímjak zastavit množení plísníjak se zbavit vlhkosti zdí