Zdravím, pokud hledáte nějakou firmu na vyčištění koberců, tak vám moc doporučuju úklidovou firmu A SERVIS LIPKA Jak čistit koberce Ostrava, se kterou mám výbornou zkušenost. Měla jsem konečně dost peněz na to, abych si mohla vzít hypotéku a přestěhovat se tak do svého vlastního vysněného bytu. Kde jsem si mohla všechno konečně udělat po svém. Přece jenom když bydlíte v podnájmu, tak se musíte v hodně věcech přizpůsobit.

Zkrátka jsem se tam necítila jako doma. A tak jsem si to doma hezky zařídila a blížila se i moje oslava narozenin. Což byla i příležitost pro zbytek rodiny jim ukázat, jak to u mě v novém bytě vypadá. Ale bohužel se na této oslavě stala malá nehoda v podobě rozlitého pití. Stalo se to mé malé neteři a nemohla jsem se za to na ni přece zlobit, byly jí teprve čtyři roky. Ale tu pomerančovou šťávu na svém novém huňatém koberci jsem doopravdy nechtěla.

Snažila…

Snažila jsem se to vydrhnout vším možným. Ale stále tam byl vidět flek a musela jsem to vyčistit. Protože kdyby to viděl majitel, rozhodně by z toho nadšený nebyl. Nakonec jsem se rozhodla, že si na to najmu úklidovou firmu a sestra slíbila, že mi pomůže s výběrem. Projely jsme internet a vybraly si A SERVIS LIPKA, s.r.o. protože měla vynikající reference. Všichni si je na internetu moc pochvalovali.

Kontaktovaly jsme jejich zaměstnance a domluvily se s nimi na termínu, kalkulaci a všech ostatních věcech a hned druhý den nám poslali finanční návrh. Cena sice byla sice vyšší, než jsme čekaly, ale řekly jsme si, že to do toho investujeme. Protože měly opravdu dobré recenze.  A jsme rády, že jsme se pro ně rozhodly. Protože naše koberce po jejich práci byly jako nové. Po skvrně od pomerančové šťávy na koberci nezbyla ani památka a celý koberec hezky prokoukl.

S touto…

S touto úklidovou firmou jsem nadmíru spokojená. Protože odvádějí opravdu vynikající práci a jejich zaměstnanci mají velmi vstřícné a slušné vystupování. Takže nás nenapadá nic, co bychom jejich servisu mohly vytknout. Jedná se zkrátka o profesionální úklidovou společnost, kterou můžeme s klidným svědomím všem vřele doporučit. A určitě jsem se na ně neobracela naposledy. Protože se mi s nimi spolupracovalo velice dobře, zaměstnanci byli velice milí a příjemní a domluva s nimi byla skutečně perfektní.

Takže když to všechno sečtu, nemám důvod se obracet na někoho jiného, ani když jsou jejich služby trochu dražší než u konkurence. Tady mám jistotu a ta je pro mě nenahraditelná. Takže pokud poptáváte úklidovou firmu, doporučuji A SERVIS LIPKA. Navíc nabízí i celou řadu dalších služeb a jsem si jistá, že budou stejně tak kvalitní jako jejich čištění koberců.