Bydlíme spolu s kamarádkou, protože už jsme ani jedna nedokázala vydržet doma. A rozhodly jsme se udělat kolaudačku pro naše kamarády, když už byl byt zařízený. A asi jsme si ji měly uspořádat v trochu klidnějším duchu, protože nás potom čekalo opravdu hodně uklízení. Sice se nerozlil žádný alkohol, ale i tak to nebylo dobré. Protože spadlo asi šest chlebíčků s krabí pomazánkou. Takže poznámka pro příště, nikdy už ji nebudeme dělat. Snažily jsme se to vyčistit, ale moc se nám to nedařilo. Hlavně jsme se bály, abychom čištěním koberec nijak neponičily, protože koberec byl nový a ještě ke všemu nebyl ani náš, byl pronajatý. Velká část nábytku byla sice naše, ale ten koberec ne. čištění čalounění

rychlé čištění kobercůhloubkové čištění kobercůdezinfekční čištění koberců

Takže bylo potřeba…čištění čalounění

Takže bylo potřeba přejít k plánu „B“ a najmout si nějakou úklidovou firmu, které by se to povedlo vyčistit, abychom se vyhnuly problémům s majitelem. Ale neměly jsme s žádnou zkušenosti. Tak jsme si každá sedla k internetu a hledala nějakou firmu, která by nám s tím mohla pomoci. A nakonec jsme se nezávisle na sobě shodly na úklidové firmě čištění čalounění. Měla totiž nejlepší reference, všichni na nich na internetu psali opravdu pozitivně a byli všichni zkrátka spokojení. Tak jsme si řekly, že do toho půjdeme, i když byli o něco dražší. Protože jsme chtěly mít jistotu, že to dobře dopadne. A hlavně jelikož jsme se na to skládaly, tak to bylo ve výsledku v pohodě i finančně. Zavolaly jsme jim a domluvili jsme si s nimi co nejbližší termín, což bylo taky super. Naštěstí se jim to povedlo vyčistit a koberec dokonce vypadal líp jak předtím.

strojové čištění kobercůcena čištění kobercůkde nechat vyčistit koberec

Pro čištění koberců…

Pro čištění koberců využívá speciální kartáčovou metodu, která z koberců vytáhne veškeré nečistoty a jejich chemikálie krásně provoněly celý byt. Koberec byl krásný a vypadal opět jako nový. Takže sice majitel pozná, že byl čištění, ale rozhodně nám za to neřekne půl křivého slova, zvlášť když za to nemusel platit. Firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. můžeme všem tedy jedině doporučit, protože zaměstnanci byli velice milí a ochotní a byli i velmi opatrní ke všem věcem v bytě. Služby nabízí za cenu, která je ještě relativně dostupná – i pro studenty. Nesetkaly jsme se s žádným hrubým jednáním ani nedorozuměními. Takže nás nenapadá nic, co bychom jim mohly vytknout. Jsme vděčné, že jsme narazily právě na tuto úklidovou společnost. A neobrátily jsme se na ně naposledy, protože toho nabízí opravdu hodně a nikdy nevíte, co budete zase potřebovat.

kvalitní čištění kobercůrady jak vyčistit koberectipy jak vyčistit koberec