V naší drogerii už podlaha už na tom byla opravdu zle. A tak jsme se rozhodli, že je potřeba se o to opravdu postarat. A tak jsme zavolali jedné firmě, ale s ní to bylo opravdu hodně problematické. Nejdříve zavolali, že by potřebovali posunout termín. To nám ještě moc nevadilo. Jenže potom zavolali znovu, kdy mi řekli, že mytí dlažby musí proběhnout ve dvou různých dnech, kdy dokonce ani nebyly hned za sebou. Poté jsem jim rovnou řekl, že o jejich služby nemám dále zájem, protože jsme si s kolegy nemohli dovolit dále čekat. Takže hledání začalo nanovo. Pátral jsem po internetových vyhledávačích a diskuzích po jiných firmách, které by mi zajistili kvalitní vyčištění podlah ve všech patrech a nejlépe během jednoho dne. Narazil jsem na firmu a ihned je kontaktoval. Řekl jsem jim své požadavky a zeptal se, zda kdy je možný nejbližší termín.


Byl…

Byl jsem opravdu mile překvapen, protože mohli přijít hned za dva dny. Hned jak přijeli, na nic nečekali a pustili se do čištění. Podlahu nejdříve kvalitně vydrhli pomocí velmi účinné čistící chemie. Jakmile byl povrch důkladně vykartáčován, následovalo odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Poté podlahu ještě jednou namočili čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a nechali ji doschnout. Dále jsme se od nich dozvěděli, že kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využívají, je jediným přístrojem, který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy.


Tento…

Tento jednokotoučový stroj o váze 50 kg s přítlakem na kotouč s průměrem cca 45 cm, využívají k čištění podlah, jako jsou dlažby, linolea, marmolea, plovoucích podlah, betonových podlah, litých podlah nebo kameninových podlah. Bylo na nich i vidět, že pracovníci jsou řádně proškoleni a profesionálové, kteří ke své práci používají vždy kvalitní přípravky a pomůcky. Také nám bylo doporučeno, abychom ji nechali čistit takto důkladně alespoň jednou za rok. Z výsledku jejich práce jsme byli všichni opravdu moc nadšení. Hlavně už podlaha tolik neklouzala, což bylo pro nás největší výhrou. Takže pokud poptáváte čištění podlah, tak tato firma je snad nejlepší možností, jakou si můžete vybrat. A své služby realizují nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a Rakousku. Pro více informací se podívejte na jejich internetové stránky.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.