Při zařizování…

Při zařizování našeho domu jsme si pořídili koberce, i když jsem chtěl raději podlahy. Je mi jasné, že vysávání koberců je méně otravné než umývání podlah, ale zase jsou mnohem snazší na udržování, pokud se na ně něco vylije a podobně. Sice s manželkou ještě nemáme děti, ale i tak se nám daří koberce špinit častěji, než by se u dospělých očekávalo. A jednou se nám podařilo vylít na zem rajskou omáčku. A koberec máme i v kuchyni podotýkám, takže si asi umíte představit, jakou jsme z toho měli radost. Manželka se hned pustila do čištění, ale bylo to úplně k ničemu. Přesto že použila i speciální přípravky na čištění koberců, ale ani ty jí nebyly nic moc platné. Skvrna byla sice světlejší, ale stále hodně viditelná. Snažil jsem se jí pomoci, ale já jsem s tím taky nic nezmohl. Usoudili jsme, že bude nejlepší, když si na to najmeme nějakou úklidovou firmu. Ale nevěděli jsme, na koho se obrátit, tak jsme se začali ptát našich známých. A manželčina kamarádka z práce nám doporučila Čištění koberce Praha 10, od které si prý nechává čistit koberce už roky.

 

Než jsme…

Než jsme jim zavolali, tak jsme si ještě jejich reference ověřili na internetu. A všude, co jsme o nich četli, byly pouze samé kladné ohlasy. Opravdu, byla to jedna pozitivní recenze za druhou, tak jsme naznali, že to za to bude stát, i když jejich metoda čištění kotoučovým strojem nepatří zrovna k těm nejlevnějším. Zavolal jsem jim a domluvil s nimi termín čištění, kalkulaci a všechny ostatní náležitosti. V daný termín přijeli a pustili se do práce. Po poměrně krátkém čase mi řekli, že už mají hotovo, což mě opravdu příjemně překvapilo, protože jsem čekal, že taková procedura trvá mnohem déle. A rozhodně nemůže být řeč o tom, že by svou práci odbili. Koberce byly krásně vyčištěné a tím, že jsme je neměly ani dlouho, tak vypadaly zase jako úplně nové.

 

A po skvrně…

A po skvrně rajské nezbyla jediná památka. Ani byste nepoznali, na kterém místě ta skvrna byla, struktura koberce byla na všech místech stejná. Navíc říkali, že po použití jejich chemikálií se špína už nebude tolik usazovat a měli pravdu, protože když teď něco dětem spadne na zem, tak to manželka vydrhne bez větších problémů. Proto můžu tuto firmu všem jedině doporučit, protože odvedli opravdu vynikající práci. Tuto firmu mohu skutečně jedině doporučit. Domluva s nimi byla perfektní a dost mě překvapila i rychlost jejich jednání. Pro více informací o této firmě se podívejte na jejich internetové stránky. Tato firma se zabývá i čištění podlah, mytím oken a výloh a odstraňováním plísní a graffiti. A to vše realizuje po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. A SERVIS LIPKA, s. r. o.