Ať už se rozhodne pro koberce nebo pro podlahy, tak je třeba se pořádně starat o obojí. I když lidé mají podlahy tendenci zanedbávat mnohem více na koberce. A to je chyba. Nejenže pravidelným čištěním prodloužíte životnost podlahy, ale zbavíte ji i nečistot a bakterií. Ale vyčistit je podlahu opravdu důkladně je poměrně těžké, protože většina přípravků z drogerie na čištění koberců rozhodně nesplňují to, co slibují. Ale nebojte, jsou možnosti, jak se o to postarat. Jsou metody, které jsou mnohem účinnější, například strojové čištění, kterou nabízí.  A potom, co jsem ji vyzkoušela, ji všem doporučuju. Podlaha je po čištění perfektní a bez nečistot. Firma má s čištěním podlah dlouholeté zkušenosti. Pracuji jako hlavní provozní v jedné čínské restauraci a mám na starosti úplně nejvíce věcí. A bohužel podlahy už na tom byly špatně a nebylo tak nějak v našich silách se o to opravdu dobře postarat.

Tak…

Tak jsem si řekla, že se obrátím na nějakou úklidovou firmu. Manžel my s tím pomáhal a našli jsme spolu právě tuto firmu. A jsme s ní spokojeni ve všech ohledech. Proto jsme si od této firmy nechali dát i vosk, o kterém bych se chtěla více rozepsat. Opravdu se vyplatí nechat si podlahu zakonzervovat nanesením fluatace – průmyslového polymeru impregnace podlah. Tímto způsobem se zajistí, že již nedojde k hlubšímu znečištění dřevěné podlahy. Na podlahu prý dávají převážně pololesklý vosk, tento vosk máme dlouhodobě osvědčený a máme s ním výborné zkušenosti. Tento polymer má prý řadu výhod, například: na podlahách nejsou vidět tolik stopy, má mírný proti skluz, podlaha se díky němu mnohem lépe udržuje a velmi výrazně prodlouží životnost podlah.

Navíc…

Navíc vám udrží podlahu i déle čistou, už není potřeba ji tak často umývat, protože se na ní nečistoty již tolik neusazují. Náš úklidový personál si to opravdu pochvaluje. Protože já jsem s nimi byla maximálně spokojená a na jinou firmu bych se už určitě neobracela, protože tady mám zajištěnou kvalitu po všech stranách a ve výsledku i za rozumné peníze. Navíc zaměstnanci byli velice milí, zdvořilí a profesionální. Proto jsem začala jejich služby využívat i pro svou vlastní domácnost. S manželem jsme oba pracovně hodně vytížený a na úklid nám už doma nezbývá tolik času. Takže toto byla pro nás nejlepší alternativa. Jsem s nimi opravdu moc spokojená. A skvělé je, že jejich služby realizují po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Pro více informací se podívejte na jejich internetové stránky. A SERVIS LIPKA, s.r.o.