Jsem majitelkou posilovny a je pravda, že podlaha v dámských šatnách už byla opravdu zanedbaná. Sice jsme je všude čistili stejně, ale v pánských šatnách a ve společných prostorech jsme nechali udělat nové podlahy. Protože ty už kdysi vypadaly fakt tragicky. Ale tady jsme novou podlahu nechtěli, protože zas tak strašná nebyla, ale zase jsem ji nechtěla nechat ve stavu, v jakém byla. Takže jediným rozumným východiskem bylo najmout si na to nějakou úklidovou firmu, která se specializuje na průmyslové čištění podlah. Ale s žádnou jsem doposud neměla žádné zkušenosti a nikdo z mých známých také ne, tak jsem byla odkázaná pouze na recenze na internetu.

cena čištění podlah      čištění podlah cena z m2      ceník čištění podlah

Nechtěla jsem někoho…

Nechtěla jsem někoho, aniž bych si ověřila, že odvádí dobrou práci. A po přečtení několika diskusí jsem narazila na úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., která nabízí strojové čištění. Měla moc dobré reference, tak jsem usoudila, že to bude ta nejlepší volba. Takže jsem jim zavolala a domluvila si s nimi schůzku u nás ve firmě, abychom se domluvili na čištění a aby si prohlédli centrum a viděli, jak velké jsou naše prostory. Potom jsme se společně domluvili na termínu a finančním plánu. Je pravda, že cena byla trochu vyšší, ale rozhodla jsem se to risknout. A rozhodně se mi to vyplatilo. Jejich ochotný přístup se mi velmi líbil a s výkonem jejich práce jsem byla nadmíru spokojená. Zaměstnanci předvedli precizní práci a po nečistotách nezůstaly jediné stopy. Šatna je teď v perfektním stavu.

renovace podlahvoskování podlahfluatace podlahy

Dále mi doporučili…průmyslové čištění podlah

Dále mi doporučili pravidelné čištění, protože je zde velká frekventovanost osob. A že by bylo by lepší ji čistit každého půl roku, s čím jsem souhlasila. A to v celé posilovně, protože tak se podlahám prodlouží životnost. Za mě mohu tuto společnost všem jedině doporučit, protože úklidových firem je spousta. A takto alespoň budete vědět, na kterou se obrátit. průmyslové čištění podlah

Dále bych chtěla také vyzdvihnout chování zaměstnanců. Byli velice milí a ochotní a domluvila byla rychlá a perfektní. To je jeden z dalších faktorů, proč tuto firmu musím doporučit, protože s tak ochotným a profesionálním přístupem jsem se dosud nesetkala a zaslouží si být opravdu dobře oceněni. A působí nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. A když už je někdo mezinárodní firmou, tak musí být dobrý. Pro více informací vám doporučuji, abyste se podívali na jejich stránky. Jsem si jistá, že tam najdete jakoukoli úklidovou službu, jakou poptáváte. Nabízí totiž toho opravdu hodně.

přípravky na čištění podlah jak vyčistit podlahučím vyčistit podlahu