Dobrý den, řekla jsem si, že napíšu recenzi na úklidovou firmu, od které jsem si nechala vyčistit podlahu. Nedávno jsem se pustila do smažení ryb a dopadlo to tak, že jsme pánev s rozpáleným olejem shodila na zem. Naštěstí jsme se nepopálila ani nikoho jiného, ale pak to uklízet, to bylo vážně nadělení. Snažila jsem se, ale byla ta snaha skutečně marná. Ten mastný film tam pořád zůstával a bylo to vidět v těch jemných rýhách podlahy. Tak jsem si na to zavolala úklidovou firmu. Hledala jsem dlouho na internetu, abych si pořádně pročetla všechny recenze a diskuze, aby to nebyly vyhozené peníze oknem. A nakonec jsem se obrátila na úklidovou firmu.  Měla opravdu vynikající recenze a na všech diskusních fórech o nich psali opravdu dobře, tak jsme si řekla, že to nebude zase tak velký risk.

Tak…

Tak jsem jim zavolala a vše s nimi domluvila. A byla jsem s jejich prací opravdu moc spokojená. Podlaha byla nádherně vyčištěná, vypadala skoro stejně, jako když jsme ji pořizovala, a to byla v domě už přes dvacet let. Dále mi doporučili nechat si voskování podlah. Nanesli matný vosk, po kterém podlaha vypadala ještě lépe a výhodou byl i protiskluzový efekt. Z výsledku jejich práce jsem naprosto nadšená, vše proběhlo tak jak mělo a zaměstnanci byli navíc velmi milý a ochotní, což je určitě obrovskou výhodou, protože nerada pracuju s někým, kdo je nepříjemný nebo je s nimi horší domluva, i když nabízí dobré služby. Celkově není nic, co bych jim mohla vytknout. Někoho možná zaskočí jejich cena, ale odvedli fakt vynikající práci, takže já nemám s tím žádný problém. Dokud jsem s produktem či servisem spokojená, jsem pro to si za to připlatit, navíc po jejich vyčištění zůstala podlaha ve skvělém stavu opravdu dlouho.

Takže…

Takže se to ve výsledku vyplatilo i finančně a já už s jejím udržováním nemám prakticky žádnou práci a pořád vypadá skvěle, což je něco, co chce snad každý, kdo se stará o domácnost. Proto vám doporučuji, abyste se na ně obrátili. Nabízejí i celou řadu dalších služeb jako je například čištění koberců, umývání oken a výloh, odstraňování plísní a graffiti. Takže je vidět, že se ve svém oboru opravdu vyznají, mají široké pole působnosti. Takže až budu do budoucna zase něco potřebovat, určitě se obrátím pouze na ně. A své služby realizují po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Pro více informací se podívejte na jejich stránky. Určitě tam najdete vše, co byste mohli potřebovat.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.