Musím se vám svěřit s jednou nepříjemností, která potkala naši jídelnu. Nebojte se ale, má to dobrý konec. Tím dobrým koncem, který nás zachránil. A od čeho? Od plísně. Na fasádě jídelny se nám objevila plíseň, která opravdu nevypadala hezky. Navíc jak všichni víme, plísně jsou zdraví nebezpečné a není možné, abychom to měli na jídelně. Kde vaříme jídla a kam chodí stovky lidí denně pro naše jídla. Takže jsme potřebovali rychlé a efektivní řešení. Muselo to být hlavně rychlé. Na pomoc jsme si proto zavolali tuto firmu, která je opravdu výjimečná. Už komunikace s nimi byla naprosto dokonalá a bezproblémová. Paní po telefonu nám hnedka domluvila termín. Překvapilo nás, že to bylo hnedka za dva dny. Takovou rychlost jsme ani nečekali. Pracovníci Mytí oken Praha byli moc příjemní, a hlavně pečliví a rychlí. Na povrchy napadené plísní nanesli běžný desinfekční prostředek.

Po…

Po odstranění nečistot a biotického napadení poté dali nátěr proti plísním přímo na stávající povrchy. Které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas. Po zaschnutí vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch, který je dokonale odolný povětrnostním vlivům i UV záření. Nátěr uzavře fasádu tak, že vlhkost, spady, organické usazeniny nebo jiné povětrnostní nálety nebudou mít možnost do fasády proniknout, ale na druhou stranu vlhkost ve fasádě bude mít možnost odcházet. Výhodou tohoto nátěru je také to, že výrazně prodlouží životnost a barevnou stálost nátěru na fasádě. LSG je taky prý aplikovatelný na silikátové barvy, betony, keramické obklady, ale také všechny vápenocementové omítky, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní a podobné materiál.

Antimikrobiální…

Antimikrobiální působení LSG je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. Stačí krátký kontakt buněčné stěny s natřenou fasádou a dojde k lokální změně v koncentraci důležitých iontů- nitrobuněčný tlak způsobí pak její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG už plísně, bakterie, houby ani kvasinky nikdy neuvidíte, tím si můžete být jisti. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný, takže se nemusíme bát, že by nátěr ublížil třeba našim strávníkům nebo zaměstnancům. Firmu proto doporučujeme dál všem, kteří chtějí perfektně čistou fasádu.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.