Pracuji  v technicko provozním úseku soukromé vysoké školy. Většinu mé pracovní náplně tvoří  činnosti týkající se chodu naší školy po technické stránce, nejen aby  vše fungovalo jak má, ale mám na starosti  i úklid školy. Naše škola má velké přednáškové sály, které mají celou podlahu pokrytou kobercem, které během školního roku udržujeme v čistotě pravidelným úklidem. O prázdninách je nutné koberec důkladněji vyčistit. Letos se nám situace zkomplikovala tím. Že jsme sály na část prázdnin pronajali a firma, která nám koberce pravidelně čistila, neměla již volný termín. Bylo nutné sehnat jinou firmu a tento úkol také připadl na mě. Začal jsem hledat firmu na internetu a vybral  firmu tepování sedaček Praha 9. Je to velká stabilní firma, která disponuje moderním strojovým i nástrojovým vybavením, k čištění používá pouze nejkvalitnější  přípravky.

Navíc…

Navíc čištěním koberců se zabývají už řadu let a vyvinuli svoji zdokonalenou metodu kotoučového čištění. Domluva proběhla v pořádku, domluvili jsme se rychle, pracovníci se dostavili v přesně dohodnutý čas a hned se pustili do práce. Pomocí  kotoučových strojů s rotačními kartáči zapracovávali aplikovanou značkovou a velmi účinnou kosmetiku do koberce tak dlouho, dokud neodstranili nečistoty. Na závěr koberec vysokotlakým vysavačem pečlivě a do sucha vysáli. Byl jsem jejich prací příjemně překvapen, přestože je to fyzicky náročná práce, pracovali rychle a precizně. Jejich metoda je skutečně účinná, protože se tato kosmetika spolehlivě vkartáčuje až do samé struktury koberce a kromě všech nečistot bezpečně zlikviduje i jakékoliv zdraví škodlivé roztoče, alergeny a bakterie. Většina firem, která nabízí čistění koberců používá levnější extrakční metodu, kdy chemie působí pouze povrchově a není zcela vpravena v hluboké struktuře koberce, a proto není tak kvalitní. Oproti tomu kotoučové čištění působí úplně v samé struktuře koberece.

Toto…

Toto čištění je sice dražší, ale odpovídá vynaložené práci. Firmu můžu všem lidem, kteří poptávají službu čištění koberců, jedině doporučit. Jejich společnost svým zákazníkům nabízí i řadu úklidových služeb jako je denní a pravidelný úklid domácností, kanceláří, rezidencí či firem, úklid po stavebních činnostech, strojové čištění a voskování podlah. Provádí také mytí, čištění, leštění oken, dále na okna nanáší nanoimpregnaci tzv. nešpinavou úpravou. Která je obzvlášť vhodná pro okna se špatnou dostupností, čistí a myjí okna a skleněné výplně ve výškách, odstraňují grafity a po dohodě čistí i rolety, lamely a markýzy. Odstraňují nedovolené polepy z prosklených ploch. Své služby provádí po celé České Republice, Slovensku, Rakousku a Německu. Určitě se na ně neváhejte obrátit, vyjdou vstříc úplně jak nejvíc to půjde.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.