Naše firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. se dlouhodobě zabývá čištěním různých povrchů. Věnujeme se čištění čalounění, koberců pomocí metody čištění kotoučovým strojem. Tím jsme schopni z koberce odstranit téměř jakékoliv skvrny. Není výjimkou, že se na nás obrátí lidé s prosbou o odstranění skvrn od barev, ovocných šťáv a podobných věcí z koberce. Díky našim výsledkům jsme se dostali z českého trhu i na trhy zahraniční. I tam jsme schopni nabídnout našim zákazníkům jedny z nejkvalitnějších služeb. Vstoupili jsme na trhy našich sousedů. Na Slovensko, do Rakouska a do Německa. Zkušenosti, které jsme nasbírali na těchto trzích zúročujeme i u nás. Právě díky tomuto působení v zahraničí můžeme našim zákazníkům nabídnout ty nejlepší služby např. v oblasti průmyslové čištění podlah.

co dělat s podlahamistaré nečistoty na podlazestará podlaha a jak ji obnovit

Čistíme však nejen koberce…

Čistíme však nejen koberce. Ale také všechny jiné druhy podlah. A to například dlažby, linolea, marmolea, betonové podlahy, lité podlahy nebo kameninové podlahy nebo dokonce i plovoucí podlahu. Nedávno se na nás však obrátila zákaznice s prosbou o vyčištění terasy. S příchodem jara ji totiž znova uklidili. Po zimě to musela být pěkná fuška. Ale byla připravená na novou nálož bylinek a rajčat. To všechno tam totiž pěstují. A u toho tam stíhají ještě relaxovat. Tak k dokonalosti nezbývalo nic jiného, než krásná podlaha. Od toho jsme tady my. Po domluvení termínu jsme přijeli na stanové místo a pustili se do práce. Použili jsme kotoučový stroj. Ten podlahu důkladně a do hloubky vyčistí. průmyslové čištění podlah

obnova zašlé podlahyhloubkové vyčištění podlahyneagresivní chemie na podlahy

Podlahu jsme nejdříve vydrhli…

Podlahu jsme nejdříve vydrhli pomocí účinné a šetrné čistící chemie. Ta ji zbavila nánosů dlouholeté špíny. A taky usazenin ze zimy. Výběru kosmetiky věnujeme mnoho času a péče. Je potřeba přizpůsobit výběr kosmetiky konkrétnímu typu podlahy. To aby naši zákazníci mohli být maximálně spokojeni. Snažíme se jim poskytnout ty nejlepší služby. To nejlepší, co mohou na trhu dostat. V případě marmolea samozřejmě použijeme jinou kosmetiku, než když čistíme podlahu na venkovní terase. Po vydrhnutí podlahy následovalo vykartáčování pomocí vysoce výkonného vysavače. To je důležité, abychom odstranili všechny nečistoty, vlhkost a mastnotu.

Posledním krokem pak je důkladné umytí podlahové krytiny. To je důležité proto, aby se zbavila všech zbylých nežádoucích chemických látek. Na terase to tak bude čisté, bez alergenů a zdravotně nezávadné. Jsme rádi, když jsou naši zákazníci spokojení a opakovaně se na nás obrací. Stejně jako tato zákaznice. Která využila naše služby už minulý rok na čištění koberců. To je pro nás ta nejlepší zpětná vazba. Když jsou s námi zákazníci spokojení, víme, že svou práci odvádíme dobře. Rádi se také vracíme ke starým známým tvářím.

schopná firma na čištění podlahpodlaha a zvláštnosti její údržbyaby podlaha vydržela dlouho jako nová