Naše úklidová firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. nabízí širokou škálu úklidových služeb, jako je čištění koberců a umývání průmyslových podlah, odstraňování plísně a graffiti a mytí oken a výloh. Dnes bychom se chtěli více zaměřit na naše čištění podlah, které realizujeme strojovou metodou. Čištění realizujeme pomocí kotoučového stroje, který zajistí detailní a hloubkové vyčištění. Ve většině případů používáme následující postup. Nejdříve podlahu kvalitně vydrhneme pomocí velmi účinné čistící chemie. Nejčastěji pracujeme se šetrnou zásaditou chemií, pokud se nejedná o čištění podlah v prostorách, kde probíhaly stavební rekonstrukce a je znečištěná cementem a podobnými materiály, které vyžadují na odstranění již kyselou chemii.

hloubkové vyčištění podlahyneagresivní chemie na podlahyschopná firma na čištění podlah

Jakmile je povrch důkladně vykartáčován…

Jakmile je povrch důkladně vykartáčován, následuje odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, který z podlahy vše vysaje. Poté podlahu ještě jednou vyčistíme čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a necháme doschnout. Kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využíváme, je jediným přístrojem, který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy. A je zároveň šetrný, takže se nemusíte obávat, že by došlo k poškození nebo poškrábání vaší podlahy. Po vyčištění podlahy je dobré podlahu nechat zakonzervovat voskem. Díky němu již nedojde k hlubšímu znečištění podlahy a také se potom mnohem jednodušeji udržuje.

podlaha a zvláštnosti její údržbyaby podlaha vydržela dlouho jako novákartáčování podlahy

Na podlahu dáváme převážně…

Na podlahu dáváme převážně pololesklý vosk, tento vosk máme dlouhodobě osvědčený a máme s ním výborné zkušenosti. Vosk musíme na podlahu nanést dvakrát až třikrát, aby se vytvořila kompaktní vrstva, která zajistí podlaze pružnost, elasticitu, protiskluz. Na konzervování podlah používáme kvalitní německý pololesklý vosk PKD. Jedná se o odolný polymer s dobrou životností. Je hydrofobní, takže odpuzuje veškerou bodu a nečistoty a navíc dokonce vytváří i protiskluz. Pracujeme s nimi dlouhodobě a jsme s ním spokojeni nejen my, ale i řada našich zákazníků. umývání průmyslových podlah

zašlá podlaha a co s nícena čištění podlahčištění podlah cena z m2

Naší poslední zakázkou…

Naší poslední zakázkou bylo čištění podlah v kuchyni jedné cukrárny, kde podlaha už byla opravdu špinavá. Ale Člověk se nemůže divit, že se v takovém prostředí podlaha snadno zašpiní. A protože si s tím sami nevěděli rady, vyhledali pomoc u nás. A my jsme se už o vše postarali. Podlahu jsme vyčistit tak, jak jsme to popsali výše, a podlaha byla opět v perfektním stavu. A díky navoskování už nebudou mít problémy s udržováním čistoty jejich podlahy. Čištění by totiž nemělo takový efekt, kdyby jeho výsledky byly pouze krátkodobé.