Čištění průmyslových podlahNaše úklidová firma Čištění podlah Ústí nad Labem nabízí širokou škálu úklidových služeb, jako je čištění koberců a podlah, odstraňování plísně a graffiti a mytí oken a výloh. Dnes bychom se chtěli více zaměřit na naše čištění podlah, které realizujeme strojovou metodou. K úspěšnému strojovému čištění podlah používáme kotoučový stroj, který zajistí detailní a hloubkové vyčištění. Postupujeme následujícím způsobem, kdy podlahu nejdříve kvalitně vydrhneme pomocí velmi účinné čistící chemie. Ve většině případů našich zakázek pracujeme se šetrnou zásaditou chemií, pokud se nejedná o čištění podlah v prostorách, kde probíhaly stavební rekonstrukce a je znečištěná cementem a podobnými materiály, které vyžadují na odstranění již kyselou chemii. Jakmile je povrch důkladně vykartáčován, následuje odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Čištění podlah Ústí nad Labem.

Poté podlahu ještě jednou vyčistíme čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a necháme doschnout. Kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využíváme, je jediným přístrojem, který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy. Je navíc velice šetrný, takže se nemusíte obávat, že by došlo k poškození nebo poškrábání vaší podlahy. Po vyčištění podlahy je dobré podlahu nechat zakonzervovat voskem. Tuto službu rovněž nabízíme a doporučujeme ji všem našim zákazníkům. Tímto způsobem se zajistí, že již nedojde k hlubšímu znečištění dřevěné podlahy. Na podlahu dáváme převážně pololesklý vosk, tento vosk máme dlouhodobě osvědčený a máme s ním výborné zkušenosti.

Strojové čištění podlah – průmyslové podlahyTryskání průmyslových podlah Broušení podlahPrůmyslové podlahy

Vosk musíme na podlahu nanést…

Čištění litých podlahVosk musíme na podlahu nanést dvakrát ž třikrát, aby se vytvořila kompaktní vrstva, která zajistí podlaze pružnost, elasticitu, protiskluz. Na konzervování podlah používáme kvalitní německý pololesklý vosk PKD. Jedná se o odolný polymer s dobrou životností. Mezi výhody tohoto polymerů patří například to, že na podlahách nejsou vidět tolik stopy, má protiskluzový efekt, podlaha se díky němu mnohem lépe udržuje a velmi výrazně prodlouží životnost podlah. Pracujeme s nimi dlouhodobě a jsme s ním spokojeni nejen my, ale i řada našich zákazníků. A k těm patří i majitel a jeho zaměstnanci vinárny, kterou jsme navštívili nedávno.

V jakémkoli gastronomickém podniku se občas stává, že něco skončí na zemi, a v tomto případě byla podlaha již hodně znečištěná. Jedna ze zaměstnankyň mi vysvětlila, že i když se snaží podlahu pravidelně čistit, ale když přijali novou zaměstnankyni, která byla poměrně roztržitá a poměrně často něco vylévala, tak už to bylo s udržováním podlah ještě horší. Proto se obrátili na nás. Vše jsme tedy vyčistili naši speciální kosmetikou a kotoučovým strojem. Dále si ji majitel nechal na naše doporučení i zakonzervovat. Protiskluzový efekt naše vosku má velké výhod a ve vinárnách a v dalších podnicích má velké výhody, kteří zajisté ocení nejen zaměstnanci, ale i zákazníci.

Hloubkové čištění tvrdých podlahOdborné tepování a dezinfekceOšetření polymerových podlah