Blížily se…

Blížily se vánoční svátky, já se chystala o víkendu péct cukroví  a tak jsem domů objednala u sousedky dvě plata vajec. Byla jsem ráda, že mi sousedka sehnala domácí. V pátek večer mi slíbená vajíčka donesla domů. Bohužel, když jsem je přenášela do kuchyně, která se nachází za obývákem, stoupla jsem na dětskou hračku, zavrávorala a vejce mi upadly na podlahu. Skoro všechny se rozbily a některé vytekly na koberec. Kdo nezkoušel vyčistit vajíčka z koberce, neuvěří, že nechávají pevnou, slepenou skvrnu na koberci. Zkoušela jsem to několikrát běžným saponátem, ale bez výsledku. Protože jsem chtěla mít na vánoce čisto, rozhodla jsem se, že v rámci vánočního úklidu nechám koberec pořádně vyčistit. Ptala jsem se kamarádek, kdo má jaké zkušenosti. Jedna kamarádka vychvalovala firmu Brno čištění koberců, ale upozornila mě, že nejsou nejlevější. Již několikrát jsem si ověřila , že nejlevnější neznamená  nejlepší. Protože nakonec odvedená práce není tak kvalitní a musíte investovat znovu, takže ve výsledku se vám to stejně prodraží.

 

Sedla jsem…

Sedla jsem tedy k počítači a začala studovat jejich webové stránky. Zaujala mě jejich metoda kotoučového strojového čištění koberců, která spočívá ve využití silného a přitom velmi šetrného strojového vybavení v podobě kotoučového stroje, který pomocí rotačních kartáčů zapracovává aplikovanou značkovou a velmi účinnou kosmetiku do koberce tak dlouho, dokud neodstraní veškeré i mnohaleté úporně do hloubky zašlapané nečistoty. Tak jsem zaslala na jejich emailovou adresu poptávku, ihned zareagovali, domluvili jsme si termín.  Její pracovními přijeli v dohodnutý čas a bez okolků začali pracovat. Když byli s prací hotovi koberec vypadal nádherně, barvy byly pestřejší a celý byt vypadal mnohem čistěji. Zaměstnanci firmy jsou profesionálové, kteří ví, co dělají. Ještě mi vysvětlili, že tato metoda je skutečně účinná, protože se tato kosmetika spolehlivě vkartáčuje až do samé struktury koberce.

 

Kromě…

Kromě všech nečistot bezpečně zlikviduje i jakékoliv zdraví škodlivé roztoče, alergeny a bakterie, koberec velmi kvalitně dezinfikuje. Tímto způsobem čištění se  docílí perfektního vzhledu a zásadním způsobem tak lze prodloužit jeho životnost. Při čištění extrakční metodou,  která není tak kvalitní, nepůsobí  chemie v hluboké struktuře koberce, zcela u ní chybí pečlivé vpravení a rozkartáčování a proto po zaschnutí zůstávají nejen nevzhledné fleky, ale i nevábný tvar. A přitom právě extrakční metodu nabízí většina úklidových firem a hodně lidí se pro ni rozhodne i proto, že je levnější. Ale rozhodně se to nevyplatí. Jsem ráda, že jsem si vše nechala vyčistit právě od A SERVIS LIPKA, s. r. o. odvedli opravdu skvělou práci. Navíc tato firma dále nabízí i čištění a voskování podlah, mytí oken a čištění čalounění. Své služby realizují po celé České republice, na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Takže je vidět, že má firma široké pole působnosti. Pokud chcete více  informací o jejich servisu tak se podívejte na jejich internetové stránky. Určitě tam najdete vše, co vás bude zajímat. Já sama určitě jejich dalších služeb v budoucnu využiji.