Naše…

Naše kavárna se stěhovala do nového většího prostoru, za což jsme byli vděčný, protože jsme na to čekali opravdu dlouho. Ale při stěhování jsme si všimli, že s tou fasádou musíme opravdu něco udělat. Byla špinavá a byla na ní i plíseň. A to tam zůstat nemohlo. Je vidět, že předchozí majitelé se o to úplně nestarali. Ale je pravda, že fasáda se zašpiní celkem snadno. Ony se ty nečistoty na ní nastřádají raz dva, to máte prach, auta a kdoví co dalšího. Ale zůstat to tam nemohlo. A bylo mi jasné, že já sama to rozhodně nevyčistím. A nikdo jiný z našich zaměstnanců taky ne. Takže bylo potřeba najít nějakou úklidovou firmu. Takže jsem začala hledat na internetu, abych si přečetla, kterou lidi na diskuzích nejvíce doporučovali. A našla jsem odborníky z  Odstranění plísně, fasády.  Fasádu skvěle vyčistili a jejich nátěr LSG se postaral o to, že už fasáda zůstane čistá a bez plísní.

 

Je to…

Je to opravdu vynikající věc a s ničím lepším jsem se na plíseň nesetkala. A musím vynachválit i jejich zaměstnance. Jsou to opravdový profesionálové a na nikoho jiného už se nikdy obracet nebudu, protože odvedli vynikající práci a svou odbornost prokazovali v každém postupu jejich práce. Na místo napadené plísní aplikovali běžný desinfekční prostředek. Po odstranění nečistot a biotického napadení potom aplikovali nátěr proti plísním přímo na stávající povrchy, které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas. Po zaschnutí vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření. LSG je aplikovatelný na vápenocementové omítky, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály. LSG nátěr proti plísním lze aplikovat ve vnitřních i vnějších prostorách.

 

Díky…

Díky tomu je venkovní zeď mojí kavárny opět v naprostém pořádku. A skvělé je, že firma nabízí i celou řadu dalších služeb. Patří k nim denní a pravidelný úklid domácností, kanceláří, rezidencí či firem, úklid po stavebních činnostech, strojové čištění a voskování podlah. Specializují se na strojové čištění a tepování koberců, ruční čištění čalouněného nábytku, provádí také mytí, čištění, leštění oken, dále na okna nanáší nanoimpregnaci tzv. nešpinavou úpravou, která je obzvlášť vhodná pro okna se špatnou dostupností, čistí a myjí okna a skleněné výplně ve výškách. Po dohodě čistí i rolety, lamely a markýzy. Odstraňují nedovolené polepy z prosklených ploch. A věřím, že i ony budou stejně kvalitní jako jejich čištění fasád. A SERVIS LIPKA, s. r. o.