Spoločnosť pôsobí na Slovensku už 27 rokov a má širokú škálu ponúk, v našej firme nájdete interiérové posuvné dvere KORATEX.

Sme spoľahliví a máme prvotriedne výrobky za priaznivé ceny. KORATEX ponúka aj jedinečné koberce, príkladom sú aj kusové koberce, celoplošné koberce a v poslednom rade kobercové štvorce. Okrem vysokokvalitných kobercov vynikajúcu akosť majú rovnako naše drevené parkety, interiérové dvere a športové povrchy. 

Spoločnosť KORATEX je precízna a inovatívna firma 

posuvne dvereJe dlhoročným partnerom rôznych stavebných firiem. Moderný interiér najlepšie vynikne efektívnym prvkom, ako sú posuvné dvere. Chcete byť inovatívny, zhmotniť svoje predstavy o dokonalom bývaní? Interiérové posuvné dvere dokonale zladia váš príbytok k nepoznaniu. Sú vhodné do každej domácnosti, výroba interiérových posuvných dvier KORATEX je nenáročná, dvere vyrábame na mieru. Svojou kvalitou vás ohromia a presvedčia o dokonalosti vášho domova. 

Interiérové posuvné dvere

Pri interiérových posuvných dverách nemusíte veľa rozmýšľať, určite vám budú pasovať do vašej obývačky, detskej izby alebo prípadne spálni. Buďte moderní a nenechajte sa zlákať inými predajcami, my vám pomôžeme doladiť váš domov do detailu. Každá maličkosť je dôležitá, musíte dbať na detaily, iba tak sa váš príbytok stane útulným domovom pre vašu rodinu a priateľov. 

Záleží vám na názoroch druhých, prípadne vašej blízkej rodiny? Vaše dokonalé interiérové posuvné dvere urobia dojem na každého. Otvorte oči a porozmýšľajte o kúpe moderných interiérových posuvných dvier KORATEX, získate dokonalé dvere pre celú vašu rodinku. Určite neoľutujete kúpu inovatívnych a hlavne kvalitných interiérových dvier.

Naši zamestnanci sú dôveryhodní a radi vám pomôžu s každou objednávkou. Ak máte nejakú otázku, nebojte sa nás telefonicky kontaktovať, pomôžeme vám s každým problémom.

Zdroj obrázok, Pinterest