Pri stavbe našej firemnej budovy architekt navrhol použitie inteligentnej sklenenej fasády. To znamená, že by táto fasáda mala byť schopná pomôcť znížiť spotrebu energie tým, že využije slnečnú energiu, energiu vetra, vody a podobne. Tieto zdroje sa mali zvládať postarať napríklad o osvetlenie budovy alebo jej vykurovania a podobne. Skvelý nápad, ale v našom prípade ťažko uskutočniteľný, nakoniec nám nič z toho nefunguje, len máme olemovanou budovu sklenenými plochami, o ktoré je nutné sa starať a zabezpečiť ich výškové umývanie.

 

 

A zohnať firmu, ktorá by zvládla umývanie vo výškach, zabezpečila skutočne čisté okná a vyšla vám ústrety s časovým plánom, to je teda kumšt. Pretože k nám prichádza veľa zákazníkov, nechceli sme, aby sa v čase ich príchodu vykonávalo umývanie. Preto sme žiadali, aby umývanie prebiehalo buď pred začiatkom našej pracovnej doby, alebo cez víkendy. Vybrali sme firmu ktorá aj na svojich stránkach prehlasuje, že sa vynasnažia vyjsť v ústrety časovým plánom svojich zákazníkov a neobmedziť ich firmy v prevádzke a dokonale urobiť okná umývanie.

 

 

 

Firma zabezpečuje svojim zákazníkom tú najlepšiu starostlivosť, nielenže sa snažia vyhovieť ich časovým podmienkam, ale sú flexibilní aj v iných ohľadoch, na množstve vecí je možné sa s nimi dohovoriť, sú prístupní diskusii, všetko je len o vzájomnej komunikácii. Všetci zamestnanci tejto firmy sa k zákazníkom chovajú veľmi priateľsky a ochotne. Majú zodpovedný prístup k práci a sú vždy veľmi spoľahliví, nikdy neodvolali alebo neporušili dohodnutý termín.

 

 

 

Navyše svoju prácu vykonávajú bezchybne, používajú horolezecké vybavenie, s ktorým sa pohybujú veľmi skúsene a bezpečne. Okná čistia starostlivo tak, aby sa nádherne leskli. Je to proste firma podľa môjho gusta, môžem sa na ich prácu stopercentne spoľahnúť.