V mém butiku prodávám pánské obleky a elegantní business oblečení pro ženy. Tato nestárnoucí móda je luxusní, proto nemůže být ani příliš levná. Pochopitelně. Sídlíme v druhém patře, takže naše výlohy se nacházejí pět i více metrů nad zemí. Měli jsme tedy problém s pracovníky, kteří se starali o čistotu skel. Skutečně to jednoduché nebylo. Nemohli jsme se spoléhat na brigádníky, kteří nemají potřebné vybavení pro práci ve výškách. Museli jsme kontaktovat společnost, která práci ve výškách zajišťovala. Po třech letech spolupráce však velmi zdražila a my se rozhodli poohlédnout po někom jiném. Našla jsem na internetu docela pěkné reference na Okna Praha 9, mytí  a tak jsem si je chtěla proklepnout. Našla jsem o nich mnoho článků, nejen jakým způsobem mytí výloh ve výškách provádějí, ale také mnoho zajímavých poznámek jejich zákazníků na konto firmy.

Všeobecně…

Všeobecně se o nich vyjadřovali jako o firmě, která své zakázky neodkládá a přijíždí ve smluvených termínech a časech. Shodovali se na spolehlivosti a sympatii. Všechno nasvědčovalo tomu, že je prostě musím alespoň jednou zkusit. A pak se uvidí. Nechala jsem si tedy od nich poslat nabídku. Jejich férové jednání mě přesvědčilo o tom, že do toho půjdu. A tak jsem je další týden u sebe přivítala. Přišli s potřebným vybavením, připraveni na sto procent ihned začít pracovat. Jejich odborně kvalifikovaní pracovníci dokážou umýt jakkoliv velkou prosklenou plochu nejen ve výškách, ale i v jinak těžko přístupných místech pomocí vysokozdvižné techniky, lešení nebo certifikovaných horolezců, kteří využívají horolezecké a speleologické techniky. U nás využili vysokozdvižnou techniku.

Při…

Při mytí výloh ve výškách provádí i hydrofobní impregnaci, kterou doporučují aplikovat na těžko přístupné skleněné výplně. Jejich firma je dokonce schopna zajistit mytí výloh a jiné úklidové práce ve výškách a v těžko nepřístupných místech do druhého dne po objednání zakázky. Co se týče oné impregnace, dala jsem na ně a nechala ji aplikovat. Jedná se o tzv. nešpinavou úpravu skel. Tato technologie vám zásadní mírou sníží náklady na údržbu výloh, prodlužuje jejich životnost a vylepšuje optický vzhled. Impregnace má ochranný účinek proti vodě a špíně a je založena na principu lotosového efektu. Na vodovzdorné nano-vrstvě dochází ke shlukování vody a špíny do kuliček a odvalování z povrchu samospádem nebo prouděním vzduchu. Při prvním dešti jsem si to ověřila, že skutečně špína na skle ulpívá minimálně.
A SERVIS LIPKA, s.r.o