Toho, že jsou koberce nepraktické z hlediska údržby, jsem věděla, ale protože jsem byla na ně od malička zvyklá, tak když jsme s přítelem začali bydlet spolu, neuměla jsem si představit, že bychom v našem bytě měli něco jiného. Ten proti tomu ani nic nenamítal, takže jsme to neřešili a pořídili jsme si je, aniž bychom nějak více zvažovali, jestli je to opravdu ta nejlepší alternativa. Sem tam se nám sice něco vylilo, ale když jsme to vyčistili hned, tak na koberci špína nezůstala, jen když jste místo blíže pozorovali, tak jste si všimli, že tam byl koberec asi drhnutý, protože jeho struktura byla trošičku jiná než u zbytku plochy. Ale jednou jsem s vyčištěním neuspěla, a sice když přítel vylili tmavý hořký sirup proti kašli. A dělat jsem mohla, co jsem mohla, ale flek na koberci stále zůstával. čištění koberců Brno.

Kde nechat vyčistit kobercečištění koberců, sedaček brnojak vyčistit skvrny na koberci

A byl to fakt problém, protože…

A byl to fakt problém, protože to byl navíc světlý koberec, na kterém se jen tak něco neztratí. Po společném konsensu jsme a přítelem usoudili, že bude nejjednodušší, když si na jejich vyčištění najdeme nějakou úklidovou firmu. Takže jsme si sedli k internetu a hledali někoho, kdo by měl dobré reference. A nakonec jsme se rozhodli pro čištění koberců Brno, protože měli na internetu jen samé kladné recenze. A musím říct, že nás nezklamaly. Koberce vyčistili opravdu perfektně a po nějakém fleku nebyla ani památka. A co víc, koberec vypadal jako nový, ne jako vyčištěný. A veškerá místa, na kterých bylo předtím vidět, že byl koberec čištěný, zmizely. Struktura koberce byla na všech místech stejná. čištění koberců Brno

čištění koberců strojovou metodouodborníci na čištění kobercůodstranění mastných skvrn z koberce

Cenově se sice pohybují výše než většina úklidových firem, na které jsme na internetu narazili, ale zase u této máme záruku kvality, protože víme, že odvádějí skvělou práci. Navíc od nich koberec vydržel čistý opravdu dlouho. Díky využití jejich služby je koberec v perfektním stavu, prostě jako kdybychom si pořídili nový. Určitě si najmeme i v budoucnu, protože nám to ušetří spoustu času a víme, že odvedou skvělou práci. Zaměstnanci firmy jsou navíc velmi zdvořilí a ochotní, takže nás s přítelem nenapadá nic, co bychom jim mohli vytknout, protože jsme s nimi byli moc spokojení. Takže nám nezbývá nic jiného, než A SERVIS LIPKA, s.r.o. všem doporučit.

čištění koberců Praha cenačištění koberců značkovou kosmetikoučištění koberců kotoučovým strojem

Jejich skvělou výhodou je i to, že…

Jejich skvělou výhodou je i to, že nabízí celou řadu dalších úklidových služeb, jako je čištění podlah, mytí oken, odstraňování plísně a graffiti, čištění výloh a zkrátka všechno na co si vzpomenete. A i na tyto služby na internetu najdete jen samé dobré ohlasy. Své služby také nabízí po celém území České republiky, na Slovensku ale dokonce i v Německu a Rakousku. Uznejte sami, když jsou žádaní i na takových trzích, kde jsou přece jen zvyklý na vyšší standard než my tady u nás, tak už to něco znamená. Tato firma má zkrátka skvělé zázemí, proto mají naši plnou důvěru.