Nedávno nám volala jedna mladá paní. Vysvětlila nám, že potřebují vyčistit okna, že na to holt nestačí samy. Byla totiž se svou malou dcerou ten den na výletě. No a na výletě se jim, jak už to bývá, přihodila spousta dobrodružství. Mimo jiné potkaly ropuchu, kterou měla dcera potřebu chovat, tak jí klientka maminka musela vysvětlit, že některá zvířátka holt nejsou na mazlení a že si bude muset vystačit jen s jinými zvířátky. Dcera naštěstí je prý poměrně chápavá. Tak ropuchu zase pustila na zem a pokračovaly dál. Zrovna však když si dávaly pauzu na svačinu, přihnal se hrozný déšť. Mytí oken Praha 3, cena.

Mytí oken pomocí horolezcůMytí oken BrnoProstředky na mytí oken

Schovaly se tedy pod strom a čekaly, až déšť ustane. Ovšem nedělo se tak. Spíše naopak. Přihnala se průtrž mračen a šílená bouřka. A neustávala. Burácelo to a až to vypadalo, že to nikdy neskončí. Nakonec počkali až alespoň ustala bouřka a pomalu se vydali domů. Malá prý řvala, ale co se dá dělat, paní se to prý také zrovna dvakrát nelíbilo. Kupodivu. Když ustala bouřka, vydali se tedy domů. A doma je čekalo překvapení, jako by toho nebylo dost na jeden den. Bouřka k nim pravděpodobně přivedla hejno holubů či jiného druhu ptactva, a ti jim zcela pokálili okna na terase.

Snažili se to umýt, i malá se prý zapojila…

Snažili se to umýt, i malá se prý zapojila, ale moc to nešlo, a proto se rozhodli zavolat naši firmu Mytí oken Praha 3, cena. A udělali rozhodně dobře, protože naše firma si poradí opravdu s čímkoliv. Pro kvalitní umytí oken je vždycky důležité perfektně umýt celou plochu okna a také neopomenout jeho rámy a parapety. Naše technologie mytí oken spočívá v pečlivém umytí rozmývákem, následující důkladným setřením skleněné plochy za pomoci stěrky s kvalitní gumou. Po proschnutí umyté plochy naši zkušení pracovníci vyleští okno na sucho čistou bavlněnou plenou. Naše firma má opravdu spoustu zkušeností, a proto provádíme čištění technologii tzv. triku suchého leštění.

Čistá oknaMytí oken na plošináchJak nemít na okně šmouhy

Jeden z hlavních pilířů priorit naší firmy A SERVIS LIPKA je nadstandardní kvalita úklidových služeb, a proto nikdy naši pracovníci nepoužívají lešticí přípravky. Jedná se jistě o fyzicky náročnější postup, jelikož okna pracovníci vyleští pouze na sucho, ale tím je zaručeno, že okna zůstanou mnohem déle čistá. Naše firma má již za všechna léta praxe spolehlivě ověřeno, že při použití lešticích přípravků, jsou po krátkém čase vidět na oknech nevzhledné šmouhy a tahy po leštění. Při mytí skleněných ploch proto nesmí zůstat na oknech ani žádné zbytky starého leštidla. V opačném případě by se mohlo stát, že i staré leštidlo po nějaké době vlivem povětrnostních podmínek vystoupí, a byly by tak viditelné nežádoucí stopy a mapy z leštění. Okna jsme nakonec krásně vyčistili a vyleštili. Paní klientka byla nadšená a říkala, že nás všude jenom doporučí. Výborně, z toho máme radost!