AGOS kamarádem jsme si chtěli otevřít svůj vlastní bar a jednou se nám konečně naskytla příležitost. Byl to krásný prostor ve skvělé lokalitě, vše tam bylo skvělé – až na graffiti u vchodu. Předchozí majitel se o to zřejmě moc nestaral, tak to padlo na naši hlavu. Lámali jsme si hlavu co s tím, ale došli jsme k závěru, že když to zamalujeme, tak to bude asi prosvítat. Tak jsme si řekli, že nejlepší asi bude, když se obrátíme na nějakou firmu. A protože jsme ani jeden neměli se žádnou zkušenosti, museli jsme se poradit na internetu. Naštěstí tam dneska najdete úplně všechno. A to včetně recenzí a diskuzí. A právě díky tomu jsme našli skvělou úklidovou firmu. Jedná se o úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s. r. o.. Ta nabízí nejen antigraffitový nátěr AGO, který na povrchu vytvoří ochranný filtr, takže pokud vám na to někdo něco načmárá, půjde to bez problému dolů.

Ale i když…

Ale i když ho nemáte, tak jsou způsoby, jak se toho zbavit. Zaměstnanci z A SERVIS si s tím dokázali poradit. Nejprve to odstranili speciálními přípravky, až tam zbyl opravdu jen opravdu velmi slabý stín, který poté zamalovali fasádní barvou, kterou si nechali předem namíchat. A poté nanesli ochranný nátěr AGO, díky kterému máme jistotu, že se už graffiti na zdi neobjeví. A pokud ano, tak víme, že to půjde bez větších problémů dolů. Takže se tím už ani jeden nijak nestresujeme. Navíc mi zaměstnanci řekli, že většina sprejerů už pozná, zda je na zdi ochranný nátěr nebo ne. Takže když zjistí, že tam je, tak to nechají být. Proto můžu tuto službu odstranění graffiti od úklidové firmy A SERVIS všem jedině doporučit, protože jsme s nimi byli spokojeni ve všech ohledech.

boj s graffityZaměstnanci firmy…

Zaměstnanci firmy jsou navíc všichni skuteční profesionálové, kteří ví, co dělají. Nemůže se vám stát, že by se jim graffiti nepodařilo dát dolů. Navíc jsou k tomu velmi milí a ochotní a je s nimi bezproblémová domluva. Jsou sice o něco dražší, ale rozhodně se to vyplatí. Ta služba o sama o sobě je drahá, ale ve srovnání s jinými firmami ji nabízí ještě za dobrou cenu. A prvotřídní kvalitu k tomu. Tato firma Čištění graffiti Praha  nabízí své služby po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku, takže se neváhejte na ně obrátit, z těchto míst za vámi přijedou opravdu kamkoli. A nabízí i celou řadu dalších úklidových služeb, takže jsme se na ně určitě neobrátili naposledy.  Už brzy vyzkoušíme i jejich strojové čištění podlah, protože udržet podlahu v baru neustále krásně čistou není zrovna lehká práce. Takže si takto rádi necháme vypomoci. A jsme si jisti, že i tato jejich služba bude stejně kvalitní jako jejich odstraňování graffiti, na které nedáme dopustit.

 

graffitycena odstránenie graffiti