Pozvala jsem kamarády…

čištění koberců rotacíMinulý víkend jsem měla po dlouhé době konečně volno z brigády, a tak jsem se rozhodla uspořádat grilovací piknik na naší skvělé terase s úžasným výhledem na noční městskou scenérii, který mi všichni mí přátelé závidí. Ani se jim nedivím i proto jsem se rozhodla je konečně pozvat ke mně a po dlouhé době něco podniknout. Jelikož ráda jím, grilování vyhrálo. Pozvala jsem několik kamarádů a vytáhla gril, na který se skoro celý rok prášilo ve sklepě. Dala jsem do něj uhlí a začala ho rozpalovat na terase. Mezitím už začali chodit kamarádi, přinesli s sebou spoustu masa, zeleniny a pečiva. Čištění koberců Praha ceník.

Já jakožto hostitelka jsem se chopila jídla a začala jej připravovat. Nejprve jsem pořádně naložila maso, poté udělala špízy ze zeleniny, které jsem nezapomněla nakořenit a pokapat olivovým olejem. Přátelům jsem mezitím nalila šampaňské a šli se zabavit výhledem na město z mojí terasy. Na terase také máme mimo jiné spoustu drobných okrasných předmětů, které jí dělají ještě hezčí a také tam moji rodiče pořídili dost hezký koberec. Pro jistotu jsem ho posunula stranou. Po tom, co bylo jídlo hotové, jsme se dali do grilování. odstranění mastných skvrn z koberce

Saze doletěly na koberec…

odborníci na čištění kobercůJenomže jeden z kamarádů, pravděpodobně vlivem sluníčka a vína byl už lehce společensky unavený a nedopatřením zavadil o gril. Stalo se to strašně rychle. Zavadil o gril, u toho zakopl. Začal padat na zem, sklenička se šampaňským mu vypadla z ruky. Gril se začal kymácet, až se celý převrátil a vyšlehly z něj uhlíky. Ty doletěly až na koberec, který jsem posunula stranou. Naštěstí koberec nepropálily, ale i tak byl ve značně dezolátním stavu. Vůbec jsem nevěděla, co s tím. Počkala jsem až do druhého dne, že si ten večer v klidu užijeme.

Čištění koberců Praha ceník…

Druhý den hned z rána jsem si připravila kýbl s hadrem a nějaké ty chemikálie na čištění. Bohužel, ať jsem drhla, jak jsem mohla, saze z koberce nezmizely. Nakonec jsem bezmocně sedla k internetu a snažila se najít někoho vhodného, kdo by vyčistil náš koberec. Jediná firma, která se mi z širokého výběru, jež náš trh nabízí, zamlouvala byla firma A SERVIS LIPKA, .s.r.o., čištění koberců Praha ceník. To víte kladné recenze dělají holt hodně. Tak jsem jim napsala email a oni přijeli. Neměla jsem ponětí, co to s kobercem dělali za kouzla, ale vypadalo to, že saze jdou dolů. Což byla pro mě dobrá zpráva, protože jinak by rodiče příště na gril dali asi mě. odstranění zašlapaných nečistot z koberce

čištění koberců a čalouněníPo pár hodinách úporného čištění se to ale pánům z této firmy přece jen podařilo. Skvrny a saze z koberce dočista zmizely. A koberec vypadal ne jako vyčištěný, ale jako nově koupený! Zkrátka neuvěřitelné se stalo skutečností. S touto firmou A SERVIS LIPKA jsem proto nadmíru spokojená. Všem lidem, kterým se ušpiní koberec či se dostanou do podobných trablí jako já, tuto firmu vřele doporučuji! Už i při jejich úžasně přátelském a ochotném přístupu. Více takovýchto firem!