Na našich kolejích se stává leccos, bydlí u nás primárně středoškoláci, takže si asi sami umíte udělat představu o tom, jak to u nás vypadá. Ale pořád to bylo ještě v dobrých mezích. Ale jednou se na zdi objevilo graffiti. Řešilo se to, ale nevyřešilo, nikdo se k tomu nepřiznal. Samozřejmě nemůžeme mít jistotu, že to byl někdo z našich lidí, kteří u nás bydlí, ale vypadalo to hrozně a muselo to jít pryč. čím na graffitico na graffiti

Ale protože jsme doteď tuto situaci nemuseli nikdy řešit, tak jsme nevěděli, tak jsme úplně nevěděli, co s tím. Bylo nám jasné, že sami si s tím asi neporadíme, takže to chtělo najmout nějakou úklidovou firmou, ale ani s tím jsme neměli žádné zkušenosti. Takže jsme byli odkázaní na internet a hledali jsme někoho, kdo by měl dobré reference.

A nejvíce se mi líbila úklidová firma Graffiti, odstraňování Praha, která nabízí i odstraňování graffiti. A i tuto službu jako všechny ostatní lidi na internetu opravdu vychvalovali. A bylo to i za slušné peníze, což bylo taky veliké plus. Tak jsem jim zavolal a zařídil jsem si u nich čištění fasády. Graffiti díky bohu bez problému odstranili.

 

 

Většinu dali dolů… Graffiti, odstraňování Praha

 

odstraňovač na graffitiVětšinu dali dolů pomocí čisticích prostředků, a poslední tenkou vrstvu zamalovali barvou, takže graffiti neprosvítalo. Poté všechny zdi natřeli antigraffitovým nátěrem, což je účinnou ochranou proti dalším takovým skvostům. Vytvoří na fasádě ochranný filtr, který zabrání hloubkovému usazení spreje do omítky. Takže pokud se na něm graffiti objeví, jde to dolů bez problému. AGO navíc fasádu zafixuje, při Graffiti, odstraňování Prahaodstraňování graffiti se tedy nezmění její barva ani struktura. Byli jsme s touto službou této firmy opravdu moc spokojení. Máme díky tomu jistotu, že už se s tím nebudeme muset potýkat, kdyby měl náhodou ještě někdo chuť nám čmárat po zdi.

Byli jsme s jejich prací moc spokojení, takže přidávám tuto recenzi na internet, abych pomohl dalším, kteří potřebují poradit ve výběru, protože jsme s touto firmou byli spokojeni opravdu ve všech ohledech. Zaměstnanci jsou navíc velice milí a profesionální a s lidským přístupem, z čehož jsem byla opravdu nadšená. Vše vám vysvětlí a přesně řeknou, jak co funguje, takže se z jejich strany dočkáte skutečně profesionálního přístupu. Takže pokud poptáváte úklidovou firmu, tak tady jste opravdu na té správné adrese. Nabízí i celou řadu dalších služeb, takže když budete potřebovat i něco dalšího, tak se na ně určitě obraťte. Jsem si jistá, že všechny jejich ostatní služby jsou stejně kvalitní jako jejich odstraňování graffiti. A své služby nabízí na celém území České republiky,ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku.