Frekvenční měnič je zařízení, které slouží k přeměně elektrického proudu s určitou frekvencí na elektrický proud s jinou frekvencí. K používání frekvenčního měniče v praxi přistupujeme například v případě, kdy potřebujeme regulovat otáčky asynchronního motoru, jakož i v mnoha dalších situacích.

polygrafia

Frekvenční měnič má své stabilní místo v mnoha průmyslových odvětvích, kde se využíva například spolu s čerpadly nebo elektrickými převodovkami, odstředivými stroji, frézami, stroji na potápění, řezacími mechanismy, vzduchotechnikou, dále při výrobě v textilním, potravinářském nebo chemickém průmyslu, při výrobě kabelů , v dřevozpracujícím a polygrafickém průmyslu, v těžkém a lehkém strojírenství, stavebnictví, energetice, leteckém průmyslu a mnoha dalších průmyslových odvětvích.

Frekvenční měniče ihned

Naší snahou je dodávat na trh produkty, které splňují atributy vysoké kvality, kompatibility a spolehlivého provozu a pohybují se dostupných cenových relacích. Naše společnost se zaměřuje zejména na oblast maloobchodu, kde jsme si během několikaleté působnosti vybudovali vzájemné vztahy s mnoha partnerskými organizacemi na straně dodavatelů i zákazníků.

Těšíme se, že prostřednictvím našich produktů jsme se i my mohli stát součástí podnikatelské cesty mnoha šikovných lidí. Víme, že rychlost je v současné době často jedním z důležitých faktorů v podnikání a proto je naše zboží vždy na skladě a odesíláme vám ho ihned po objednání.

A co nabízime?

V našem současném produktovém portfoliu najdete čtyři základní řady frekvenčních měničů – frekvenční měniče STANDARD A550, frekvenční měniče VECTOR V800, frekvenční měniče VECTOR V810, frekvenční měniče pro čerpadla X550 IP65. Každá z uvedených sérií má své vlastní specifika a charakteristiky, díky čemuž představuje ideální řešení pro provozy ve více průmyslových odvětvích.

Frekvenční měniče

Máme dlouholeté profesionální zkušenosti a know-how v oblasti prodeje frekvenčních měničů a v případě potřeby vám rádi poradíme optimální zařízení pro vaši podnikatelskou činnost. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím kontaktů uvedených na naší webové stránce.