Keď rekonštruujete dom, treba si dať pozor na veľa vecí. Mysleli sme, že máme všetko vychytané, ale jedna vec nám nenapadla. Myslím, že chrániť okná pri takých prácach ani nie je bežné. Ak nemáte nešikovných murárov. No, zistenie prišlo, bohužiaľ, neskoro. Naše okná to niesli zle a mysleli sme si, že už im niet pomoci. Viete, keď zrazu zistíte, že máte okná postriekané od malty a farby, je to trochu šok.

Určite to nie je príjemné. Od murárov sme si nič vziať nemohli, firma odmietala uznať chybu. Aké typické. To už sa na trhu nenájde žiadna firma s čestnými úmyslami? Áno, asi hlúpa otázka. Čo sme si ale mali počať? Pri našom snažení by sme okná určite poškriabali. A to sme tiež nechceli.

A čo napríklad…

A čo napríklad upratovacia firma, napadlo nám. Niektoré by nám určite pomôcť dokázala, aj keď veľké ilúzie sme si už nerobili. Ako najmenšie zlo sa nám zdala upratovacia firma A SERVIS LIPKA, s. r. o., Výškové práce čistenie Košice. Pri prvom telefonáte firma pôsobila veľmi príjemne, zatiaľ sme sa ale nechceli nechať uniesť a radšej veľmi nedúfali.

Naozaj veľký dojem na nás urobili až pracovníci A SERVISU, ktorým sa odstraňovanie zdanlivo neodstrániteľných nečistôt darilo výborne. Pomocou žiletiek všetky škvrny odstránili bez jediného škrabanca, ktorý by na oknách zanechali. Bolo to pôsobivé. V takýto výsledok sme ani nedúfali.

Firma A SERVIS LIPKA si získala našu dôveru. Vďaka tomu, ako obdivuhodne sa jej pracovníci predviedli, zaradíme túto firmu iste do nášho zoznamu. Spoľahlivé firmy teda ešte existujú.