Servis spojený s odstraněním graffiti, antigraffitovým nátěrem poskytuje naše firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. již několik let na tuzemském i mezinárodním trhu a v této oblasti, stejně jako ve všech ostatních, kterým se věnuje, je velmi profesionální a s mnohaletými zkušenostmi. Jsme proškolený tým profesionálů, kteří jednají se svými zákazníky narovinu. Proto je už předem potřeba varovat.

Při odstranění graffiti z povrchů, které nejsou ošetřeny antigraffiti ochranou, nikdy výsledek není tak dobrý, jako když je na fasádu nebo jakýkoliv jiný povrch aplikován antigraffitový nástřik nebo nátěr. Proto všem našim zákazníkům doporučujeme na povrchy fasád nanášet antigraffiti nátěr či nástřik. Zajistíme tak 100% bezproblémové odstranění graffiti – tagů, fixů a sprejů z povrchu. V naší firmě A SERVIS Odstranění graffiti zajištujeme pouze tu nejkvalitnější a nejúčinnější ochranu povrchů fasád.

Ta…

Ta má životnost 4 až 6 let. Jsme schopni odstranit i ty nejmenší tagy. Ze zkušeností, které jsme při práci s odstraňováním graffiti získali, víme toto. Graffiti nemusí být jen velké, aby naše zákazníky dokázalo rozpálit do běla. Malé graffiti nebo tag je taky často magnetem na graffiti větší. Pokud není takový nápis z fasády ihned odstraněn, zanedlouho na tomto místě přibývají další. Proto je důležité proti vandalům zasáhnout ihned.

Pokud oni sami vidí, že jejich práce po pár dnech zmizí, demotivuje je to. Antigraffiti nátěr či nástřik můžeme také označit za jediný možný prostředek prevence proti vandalům. Při kombinaci antigraffiti nátěru a následného odstranění nevzhledné malůvky zajistíme 100% výsledek při odstranění graffiti. Z takto ošetřené fasády, povrchu je graffiti úplně a dokonale odstraněn a fasáda není nijak poškozena. My jsme ale odstaňovali graffiti z fasády, která antigraffitovým nástřikem opatřena nebyla.

Jak…

Jak to tak bývá, lidé prevenci moc nevěnují pozornost. Stejně tomu bylo v případě malého zlatnictví. To někdo v noci posprejoval. Zřejmě z důvodu závisti. Majitelům se podnikání totiž daří a mají se dobře. A my jsme v Čechách. V takových případech ale stačí zavolat naše profesionálně vyškolené techniky. Ti přijedou a vysokotlakým zařízením nebo vodou okamžitě odstraní graffiti z povrchu fasády.

V žádném případě se nesmí použít rotační tryska, která by poškodila antigraffiti ochranu, ale také fasádu. Majitelé se tak obrátili na nás, protože my s touto oblastí máme bohaté zkušenosti. A proto opravdu výrazně doporučujeme nechat fasádu opatřit antigraffitovým nátěrem. V případě fasády zlatnictví se však graffiti podařilo úspěšně odstranit. A to jsme velice rádi. Protože spokojený zákazník je náš cíl.