Protože…

Protože čištění fasád může být opravdu problematickou záležitostí, nabízí její odstraňování ve firmě A SERVIS LIPKA, s. r. o.. Protože pokud jste ve městě, tak se na fasádu nahromadí hromada nečistot, prachu, plynu z aut a tak podobně. A pak se na nich mnohdy udělá i plíseň. Někdy je potom nutné řešit i plíseň v domácnosti.  A tohle všechno vyčistit je opravdu náročné. A většinou po deseti letech se plíseň udělá prakticky každému. A fasáda našeho jump parku vypadal už opravdu špatně. A samozřejmě bylo potřeba se o to postarat. Ale věděli jsme, že mi to nezvládneme, tak jsme zavolali právě do A SERVIS. Pro řešení problému, jak se těchto nežádoucích problémů zbavit a jak odstranit plíseň a ostatní nežádoucí špínu, je revoluční nátěr – nátěr proti plísním, který napadené zdi tohoto problému zaručeně zbaví. LSG funguje na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu.

 

I velmi…

I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Nátěr uzavře fasádu tak, že vlhkost, spady, organické usazeniny, tvorba plísní a jiné povětrnostní nálety nebudou mít možnost do fasády proniknout. Přičemž vlhkost ve fasádě bude mít možnost odcházet. Nátěr má vlastnost difuzního odporu, takže molekula vodní páry může bez problémů odcházet, zatímco molekula vody do fasády nevstoupí.  Výhodou tohoto nátěru je také to, že výrazně prodlouží životnost a barevnou stálost fasádního nátěru. Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním se nemohou plísně, bakterie, houby ani kvasinky vytvořit. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný, takže se nemusíte bát, že by to nějakým způsobem mohlo ublížit vašim dětem, popřípadě domácím mazlíčkům.

 

Životnost…

Životnost nátěru se pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. V další omezené míře bude fungovat cca do 10 let. Minimální záruku tohoto nátěru garantujeme 2 roky, takže pokud máte problémy s plísní, je pro vás tento nátěr to pravé. Tato firma dále nabízí i čištění koberců, podlah, odstranění starého vosku (polymeru) z podlahy a nanesení nové ochranné polymerové vrstvy, strojové čištění čalounění. Realizují denní a pravidelné úklidy domácností, kanceláří, rezidencí či firem. Provádí také čištění, leštění, mytí oken, mytí výloh a prosklených ploch, a to i ve výškách. Po dohodě čistí i žaluzie, lamely, rolety, a markýzy. Odstraňují nedovolené polepy, reklamní polepy, ochranné fólie, samolepky, banery ze všech prosklených ploch.  Takže je vidět, že má firma široké pole působnosti.