Jako…

Jako provozní venkovského hotýlku si samozřejmě zakládám na tom, aby se u nás hosté cítili co nejlépe a díky pobytu v krásném lesnatém prostředí s četnými stoupáními mohli utužit své zdraví mentální i fyzické. Velice mě těší, že hosté si u nás opravdu odpočinou, naberou novou sílu a domů pak odjíždějí spokojení. Ba dokonce nadšení. No a další rok se třeba setkáme znovu. A poznáme se i s jinými členy rodiny nebo přáteli klienta. Jsem pyšný na to, že díky výbornému a zkušenému personálu můžeme nabídnout opravdu kvalitní služby. Myslím si, že management hotelu máme docela zmáknutý, máme výborné pokojské, ale i kuchaře. V létě najímáme i zkušené animátory a pořádáme akce různého druhu. Je u nás možnost zapůjčení veškerého možného sportovního vybavení. V okolí je možné se opravdu vyřádit.

 

Pokud…

Pokud je návštěvník milovníkem přírody, jistě se neurazí, když mu doporučíme procházky či delší túry po četných lesích, loukách, podél říčky, tajemnými údolími, skalisky nebo směle vzhůru na nejvyšší vrch, z kterého může pozorovat široké, pestré okolí. Nebo pokud je zaníceným historikem a obdivovatelem dávné architektury, z výletů po blízkých tvrzích, hradech a zámcích jistě bude nadšen. Najdou zde vyžití i rybáři a příznivci vodních radovánek. Do kvalitního životního prostředí je nutné rovněž zahrnovat i samotný hotel – jedinečnou architekturu, promyšlené a oku lahodící prostředí vnitřní. Velmi nám záleží na čistotě a dbáme, aby dojem hostům nic nekazilo. Takovým dobrým příkladem jsou okna a prosklené vstupy. Chceme, aby byla skla neustále udržovaná a beze šmouh.

 

Po vystřídání…

Po vystřídání různých firem, které poskytovaly služby ne zcela podle našeho gusta, jsme zakotvili u společnosti Praha mytí výloh. Tato úklidová společnost disponuje širokou paletou úklidových služeb, a tudíž i základnou schopných a odborně vzdělaných pracovníků, kteří si vědí rady za každých okolností a vždy odvedou tu nejlepší práci. Velice mě zaujalo, jakým způsobem naše okna leští. Nepoužívají žádná leštidla, která jsou nejčastější příčinou vzniklých šmouh. Spoléhají se na kvalitní bavlněné hadry a preciznost svých zaměstnanců, kteří leštění věnují velkou pozornost. Využíváme je rovněž pro výškové práce, kde odvádí neskutečné výkony. Pro tuto činnost jsou zaměstnanci také speciálně školeni. Pracovníci A SERVISU již neoddělitelně patří k týmu, který se stará o blaho lázeňských hostů. A SERVIS LIPKA, s. r. o.