Ať už se rozhodnete pro koberce nebo pro podlahu, je nutné o ně pořádně pečovat. Nejenže pravidelným čištěním prodloužíte životnost podlahy, ale zbavíte ji i nečistot a bakterií. Ale vyčistit podlahu opravdu důkladně je poměrně těžké, protože spousta přípravků z drogerií a obchodů ji nevyčistí pořádně. A navíc nad tím vždycky můžete strávit milion času, a ani tak nemáte záruku, že bude podlaha vyčištěná podle vašich představ. Ale jsou i jiné metody, které jsou mnohem účinnější, například strojové čištění. A potom, co jsem ji vyzkoušela, nedám na ni dopustit. Podlaha je po čištění perfektní a bez nečistot. Impregnace podlah Praha má s čištěním podlah dlouholeté zkušenosti.

cena čištění podlahčištění podlah cena z m2ceník čištění podlah

V naší sokolovně…Impregnace podlah Praha

V naší sokolovně vždy pořádáme plesy a podobné společenské události. Protože je to jediný větší prostor pro takové akce, který v našem malém městečku máme. A po nějakém čase ta podlaha začala vypadat opravdu zle. Takže bylo potřeba se o to postarat a s tím nám pomohla právě firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. Skvěle podlahu vyčistila a ještě poté nanesla i fluataci neboli vosk. Opravdu se vyplatí nechat si podlahu zakonzervovat nanesením fluatace – průmyslového polymeru – voskování podlahy. Tímto způsobem se zajistí, že již nedojde k hlubšímu znečištění dřevěné podlahy. Na podlahu prý dávají převážně pololesklý vosk, se kterým prý mají ty nejlepší zkušenosti. Vosk do podlahy vetřou 2-3x, tak aby se vytvořila kompaktní vrstva, která zajistí podlaze pružnost, elasticitu, protiskluz.

čištění průmyslových podlahčištění litých podlahčištění podlah v domácnosti

Používají…

Používají kvalitní německý pololesklý vosk PKD – odolný polymer s dobrou životností. Tento polymer má řadu výhod. Například: na podlahách nejsou vidět tolik stopy, má mírný proti skluz, podlaha se díky němu mnohem lépe udržuje a velmi výrazně prodlouží životnost podlah. Navíc vám udrží podlahu i déle čistou, už není potřeba ji tak často umývat, protože se na ní nečistoty již tolik neusazují.

Takže nejenom že podlaha byla krásně vyčištěná, ale také se nám mnohem lépe čistí, když je to potřeba. Navíc zaměstnanci byli velice milí, zdvořilí a profesionální. Domluva s nimi byla perfektní. Vše proběhlo tak jak mělo. Byli velice ochotní a vůbec všechno, takže mě nenapadá vůbec nic, na co bych si u nich mohla stěžovat. Všichni ostatní s jejich službou byli také moc spokojeni. Služby navíc nabízejí i za přijatelné ceny, které vám není líto investovat. Takže za sebe opravdu vřele doporučuji, pokud potřebujete vyčistit podlahu. Pro více informací o jejich službách navštivte jejich webové stránky.

čištění mramorových podlahrenovace podlahvoskování podlah