Jedním z velkých mýtů je, že si lidé myslí, že když si pořídí podlahy, nebudou s ní mít žádné starosti. Je pravda, že na jejich údržbu potřebujete méně péče než s koberci, nicméně to neznamená, že nepotřebuje žádnou péči. Rozhodně není moudré je čistit hrubými kartáči nebo nekvalitními prostředky, pokud chcete, aby vám podlaha zůstala co nejdéle zachovalá. Podlahy jsou totiž náchylné na poškrábání.

Takže pokud je budete drhnout obyčejným kartáčem, tak vám to nepřinese takové výsledky, jaké byste asi chtěli. Už nám volalo několik lidí a ptalo se jak čistit podlahu, že použili na čištění nekvalitní prostředky a jejich podlaha je nejenom nevyčištěná, ale vypadá dokonce hůře. Na čištění je potřeba skutečně odborné a kvalitní technologie a zkušenosti pracovníků, abyste dosáhli opravdu krásně čisté podlahy a nijak ji nepoškodili.

V naší…

V naší firmě k hloubkovému čištění podlah používáme zásaditou chemii. V některých případech používáme kyselou chemii, ale to jen při čištění podlah po stavebních činnostech a rekonstrukcích, protože kyselá chemie je velmi agresivní. Ale za to zase dokonale odstraní z povrchu podlah veškeré vápenaté a cementové závoje, zbytky stavebních nečistot a povlaků.

Pro jiné čištění ji nelze použít a nedá se použít ani při čištění po stavebních pracích v případě přírodních a kamenných podlah, protože v těchto případech je zapotřebí šetrného materiálu. Což je právě chemie zásaditá. A to samé platí i o způsobu čištění, je potřeba na to speciálních kartáčů, které v obchodě opravdu neseženete. Po čištění podlah je vždy dobré je zakonzervovat nanesením fluatace, což je průmyslový polymer, jednoduše řečeno voskování podlahy.

Proto…

Proto to vždy našim zákazníkům doporučujeme. Tímto způsobem se zajistí, že již nedojde k hlubšímu znečištění dřevěné podlahy. Na podlahu dáváme převážně pololesklý vosk, tento vosk máme dlouhodobě osvědčený a máme s ním výborné zkušenosti. Vosk zajistí podlaze pružnost, elasticitu, protiskluzový efekt. Díky tomu vaše podlaha nebude jen dlouho čistá a krásná, ale je díky protiskluzovému efektu vytváří bezpečnější prostředí a snižuje hrozbu uklouznutí.

Takže nejenom že zajistí dlouhodobější krásný vzhled vašich podlah, ale napomáhá i vašemu bezpečí. Jedním z našich zákazníků byl i kolektiv zaměstnanců prodejny zdravé výživy, kde potřebovali podlahy dát do pořádku. Sice se o ně prý pravidelně starali, ale po nějakém čase už nebyla v nejlepším stavu. A není se čemu divit, protože jednou za čas podlaha zkrátka potřebuje hloubkové vyčištěný. Proto se raději obrátili na nás. Všechny tyto faktory zaměstnanci prodejny ocenili a my jsme rádi, že byli s naší prací spokojení. Naše služby realizujeme po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. A SERVIS LIPKA, s.r.o.