V centru jednoho většího města provozuji manikérské služby. A můj podnik je větší, jsme tam celkem čtyři, ale znáte to, čím více lidí, tím více nepořádku. Takže náš koberec po čase už nevypadal nejlíp. Byly na něm skvrny od laku, od odkalovače a tak podobně. A už se s tím muselo něco dělat. Rozhodla jsem se, že nechám koberec vyčistit profesionálně. Jedna zákaznice vyprávěla, jak si nechala v celém bytě vyčistit koberec firmou  čištění sedaček  a že s ní byla nadmíru spokojena. Ráda využívám osvědčené služby, popřípadě služby na doporučení. Tak jsem vyhledala na internetu podrobnosti o této firmě. Jak jsem zjistila, jsou velká firma, která disponuje velmi kvalitním zázemím s odborně zdatnými pracovníky, moderním strojovým vybavením a která při své činnosti používá pouze nejkvalitnější čisticí přípravky. Tato firma se čištěním koberců zabývá několik let a dokonce vyvinula svoji vlastní zdokonalenou metodu kotoučového čištění koberců.

Po..

Po přečtení tohoto jsem se rozhodla je kontaktovat. Na můj email reagovali okamžitě, požádala jsem o cenovou nabídku. Dohodli jsme se na termínu do týdne. Zaměstnanci firmy dojeli přesně v dohodnutý čas, prohlédli si prostor určený k čištění a pustili se do práce. Nanesli chemii na celou plochu koberce, tu nechali nějakou dobu působit pro správný efekt čištění a pak začali koberec kartáčovat těžkým kotoučovým strojem s hustým kartáčem tak dlouho, dokud koberec nebyl čistý. Až takto vyčistili celý koberec, pustili vysoce výkonný vysavač, kterým všechnu pěnu odsáli pryč. Koberec vypadal skvěle, přesně tak, jak inzerovali. Tato metoda je skutečně účinná, protože se takto kosmetika spolehlivě vkartáčuje až do samé struktury koberce.

Většina…

Většina firem, která nabízí čistění koberců používá levnější metodu, extrakční metodu, kdy chemii nanesou na povrch koberce a po chvíli pěnu z koberce vysají. Chemie působí pouze povrchově a není vpravena  do hluboké struktury koberce a zcela u ní chybí pečlivé rozkartáčování,po zaschnutí mohou zůstat na koberci mapy. Oproti tomu u kotoučové metody dochází i k nabytí původního objemu koberce, neboť používaný výkonný vysavač celou strukturu provzdušní a dodá mu nadýchaný vzhled. Tato metoda je vhodná i pro koberce s vyšším vlasem! Je to prostě dokonalé. Firmu A můžu doporučit všem, kteří chtějí vyčistit koberec. Ve firmě jsou opravdu profíci a přijmou i zakázku z menšího města!
A SERVIS LIPKA, s.r.o.