Spousta lidí se mylně domnívá, že když si lidé pořídí podlahy, není s nimi ve srovnání s koberci žádná práce. Jenže pokud chcete, aby vám podlaha sloužila co nejdéle a zároveň vypadala jako nová, tak je důležité se o ni opravdu dobře starat. A jednou z nich je nečistit je levnými přípravky nebo metodami, pokud si je nechcete zničit. Podlahy jsou totiž náchylné na poškrábání, takže pokud je budete drhnout obyčejným kartáčem, tak vám to nepřinese takové výsledky, jaké byste asi chtěli. Je na to potřeba skutečně odborné a kvalitní technologie a zkušenosti pracovníků, abyste dosáhli opravdu krásně čisté podlahy a nijak ji nepoškodili. Naší poslední zakázkou bylo čištění podlah v jednom domově důchodců. Už si s tím sami totiž nevěděli rady. A není se čemu divit, protože oni právě nedisponují těmi prostředky, které jsou na to třeba. Navíc jejich místo je frekventované, ti lidé tam žijí, takže se tam podlahy zašpiní opravdu snadno.

A…

A také bylo pro ně důležité, aby podlahy byly čisté, protože snažili, aby se tam senioři cítili jako doma. A tak jsme se o to postarali. V naší firmě k hloubkovému čištění podlah používáme zásaditou chemii. V některých případech používáme kyselou chemii, ale to jen při čištění podlah po stavebních činnostech a rekonstrukcích, protože kyselá chemie je velmi agresivní. Ale za to zase dokonale odstraní z povrchu podlah veškeré vápenaté a cementové závoje, zbytky stavebních nečistot a povlaků. Pro jiné čištění ji nelze použít a nedá se použít ani při čištění po stavebních pracích v případě přírodních a kamenných podlah, protože v těchto případech je zapotřebí šetrného materiálu, což je právě chemie zásaditá. A to samé platí i o způsobu čištění, je potřeba na to speciálních kartáčů, které v obchodě opravdu neseženete.


Po…

Po čištění podlah je vždy dobré je zakonzervovat nanesením flotace, což je průmyslový polymer, jednoduše řečeno voskování podlahy. Proto to vždy našim zákazníkům doporučujeme. Tímto způsobem se zajistí, že již nedojde k hlubšímu znečištění dřevěné podlahy. Na podlahu dáváme převážně pololesklý vosk, tento vosk máme dlouhodobě osvědčený a máme s ním výborné zkušenosti. Vosk zajistí podlaze pružnost, elasticitu, protiskluzový efekt. Díky tomu vaše podlaha nebude jen dlouho čistá a krásná, ale je díky protiskluzovému efektu vytváří bezpečnější prostředí a snižuje hrozbu uklouznutí. Takže čištění podlah nejenom že zajistí dlouhodobější krásný vzhled vašich podlah, ale napomáhá i vašemu bezpečí. Jsme rádi, že byli s naší službou spokojeni a stali se našimi pravidelnými zákazníky. Pro více informací se podívejte na naše internetové stránky.
A SERVSI LIPKA, s.r.o.