Jsem vedoucím jedné pobočky fast foodu a v poslední době se mi zdálo, že podlahy vypadají už opravdu špatně. Zkrátka podlaha v takovém prostředí začne být v poslední době špinavá, i když se snažíte. A věřte mi, že jsme se s našimi zaměstnanci opravdu snažili. Takže to evidentně chtělo něco víc, pokud měly všechny skvrny a šmouhy zmizet. Takže bylo třeba se o to postarat. Nakonec jsem se rozhodl, že na to nechám najmout Praha čištění podlah.

Ale s žádnou jsem doposud neměl žádné zkušenosti a nikdo z mých kolegů také ne, tak jsem byl odkázaný pouze na recenze na internetu. Nechtěl jsem někoho, aniž bych si ověřil, že odvádí dobrou práci. A po přečtení několika fór a narazil na úklidovou firmu, která nabízí strojové čištění podlah a měla opravdu vynikající ohlasy. Byla to samá pozitivní recenze, ani jedna špatná a navíc jsem tak zjistil, že nabízí i celou řadu dalších služeb.

Tak…

Tak jsem usoudil, že budou opravdu dobří, když toho tolik nabízejí a je po nich taková poptávka. Aspoň jsem se nemusel děsit toho, že to budou peníze vyhození oknem. Takže jsem jim zavolal, a potom jsme se společně domluvili na termínu a finančním plánu. Nebylo to sice nejlevnější, ale vsázel jsem na to, že se to vyplatí, když je všichni tolik vychvalovali. Nedělalo jim potíže přijet ve večerních hodinách, až budeme mít zavřeno, a nijak tak nenarušovali chod našeho fast foodu.

Jejich ochotný přístup se mi velmi líbil a s výkonem jejich práce jsem byl nadmíru spokojený. Zaměstnanci z  předvedli precizní práci a po nečistotách nezůstaly jediné stopy. Dále mi doporučili pravidelné čištění, protože je zde velká frekventovanost osob a bylo by lepší ji čistit každého půl roku. Nijak příliš mě přemlouvat nemuseli, vlastně to ani nedělali, protože jsem okamžitě rád souhlasil, protože jsem s nimi byla ve všech směrech velice spokojený.

Dále…

Dále jsem si od nich nechal podlahu i navoskovat hlavně kvůli protiskluzovému efektu, který ocenili všichni, protože když máte frmol tak musíte po kuchyni pobíhat a jste rádi, že máte pevnou půdu pod nohama. Za mě mohu tuto společnost všem jedině doporučit, protože úklidových firem je spousta a najít mezi nimi tu, která skutečně odvede kvalitní práci, není snadné.

Protože jich je na trhu hodně. Dále bych chtěl také vyzdvihnout chování zaměstnanců – byli velice milí a ochotní a byla s nimi efektní domluva. Pro více informací o jejich servisu vám doporučuji, abyste se podívali na jejich webové stránky. A SERVIS LIPKA, s.r.o.