V naší firmě svým zákazníkům nabízíme řadu úklidových služeb jako je například čištění podlah. Odstranění starého vosku z podlahy a nanesení nové ochranné polymerové vrstvy, čistění koberců, strojové čištění čalounění. Realizujeme denní a pravidelné úklidy domácností, kanceláří, rezidencí či firem. V tomto článku bychom se chtěli zaměřit na naše hloubkové strojové čištění podlah a na jejich voskování. K úspěšnému strojovému čištění podlah používá Čištění podlahy Brno kotoučový stroj, který dokáže skutečně hloubkově podlahu vyčistit. Podlahu nejdříve kvalitně vydrhneme pomocí velmi účinné čistící chemie. Po důkladném vykartáčování podlahy následuje odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Poté podlahu ještě jednou namočíme čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a vše se nechá uschnout.

Kotoučový…

Kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využíváme, je jediným přístrojem, který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy. Dá se použít na čištění podlah, jako jsou dlažby, linolea, marmolea, plovoucích podlah, betonových podlah, litých podlah nebo kameninových podlah. Našich výsledků však nedosahujeme pouze díky nejlepší dostupné technologii, ale i díky voskování. Vosk je hydrofobní, takže odpuzuje špínu a nečistoty, zkrátka všechno, o co na podlaze nestojíte. A potom se vám podlaha bude mnohem jednodušeji udržovat. Naší poslední zakázkou bylo čištění podlah v jedné domácnosti, kde měli podlahu špinavou od mokré hlíny.

Kdyby…

Kdyby šlo o lino, vyčistili by to raz dva, ale v případě plavoučky se hlína dostala do jemných spárů podlahu a to se jim už nepovedlo vyčistit. A kdyby se na to vzal hrubý kartáč, mohlo by to podlahu poškodit. A tak zavolali nám a my se o to postarali. Byli s naší prací spokojení, z čehož jsme měli pochopitelně radost. Není totiž pro firmu lepší vizitka než spokojený zákazník. A jsme rádi, že se na nás začali obracet i ohledně dalších služeb. A ty realizujeme nejenom po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Proto za vámi dojedeme kamkoli, kam budete potřebovat. Pro více informací se podívejte na naše internetové stránky. Určitě tam najdete vše, co byste z úklidových služeb mohli potřebovat. Proto neváhejte a kontaktujte nás. Jsme zde pro vás.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.