Krásne ráno. Pýtate sa, aké máme skúsenosti s umývaním výkladov? Tak určite len dobré. J Aspoň my v našom obchode (je to predajňa hlavne s čajom a kávou), ktorá sa nachádza na hlavnom vlakovom nádraží v Bratislave. Výkladných skríň tu nemáme nejako veľa, len päť skiel vedľa seba, ale firma sa nám o ne stará pravidelne a dobre. Spolupracujeme spolu už niekoľko rokov, ja som tu za tú dobu už druhá vedúca, a predtým som tu pôsobila ako predavačka a s pánom, čo k nám chodí umývať výklady po tie roky, sa stretávam teda už dlho. A je to spoľahlivý pán. Inak nechal nám tiež na seba aj telefón, aby sme v prípade potreby mohli zavolať rovno jemu a nemuseli to riešiť cez ich firmu, ktorá by aj tak kontaktovala najskôr jeho.

 

Napríklad ak by sme potrebovali aj inú službu v rámci umývania presklenných plôch alebo technickú radu. A sme spokojní, teda ja aspoň určite. Pán príde, donesie si veci na umývanie, len sa pozdravíme a on sa spýta, či môže, a potom už ide na vec. Jedna strana mu trvá približne len štvrť hodinku, ale ako som už napísala, veľa výloh nemáme. Aj tak ale aspoň ja by som nedokázala umyť sklá tak dobre ako on. Cyklus umývania potom máme nastavený na jedenkrát mesačne zvonku, zato zvnútra jedenkrát za dva mesiace. A tak nám to aj vyhovuje, nepotrebujeme viacej. Naviac samozrejme aj naše vedenie nechce príliš utrácať za túto službu… no viem že sú s nimi spokojní aj oni. A potom tu ešte máme pri vstupe veľkú železnú roletu. Takú tú klasickú, ktorá sa roluje dole, keď odchádzame, a je nahor stočená, keď máme otvorené. Tú sme nepotrebovali umývať vlastne už niekoľko rokov, ale potom sme si všimli, že je dosť zaprášená a potrebovala by to aj ona.

 

Pýtala som sa potom pána, či by bolo možné umyť aj ju, a on na to, že určite, ale vraj že to zaberie viacej času. Museli sme sa teda dohovoriť na konkrétnom dni, pretože chcel si na ňu nechať radšej celú hodinu kvôli obidvom stranám a naviac pred otváracou dobou, a nakoniec nám ju aj očistil. Rozdiel bol potom naozaj veľký. Aj keď ho zrejme asi jeho špinavé ruky príliš netešili… J
Za nás je teda naozaj spokojnosť!