S manželi Novákovými spolupracujeme už delší dobu. Obrátili se na nás, protože jsou oba velice zaneprázdnění. Hodně pracují. Když nepracují chtějí se věnovat sobě. Výletům a dětem. A proto jsou rádi za každý čas, který ušetří. Není se tedy vůbec co divit, že se rozhodla požádat o profesionální pomoct s úklidem. Tím spíš, když jsme viděli kolik je v jejich domě oken.

Paní Nováková si i postěžovala, že jejich dům musel navrhovat muž. Který snad nikdy neuklízel a hlavně, neumýval okna. Společně s manželem se tedy rozhodli nás kontaktovat. Požádat o pomoc s úklidem. A co my? Samozřejmě rádi pomůžeme, od toho jsme tady! Už po telefonu jsme se domluvili na pravidelných návštěvách. Všechno bylo ale upraveno podle individuálních potřeb na osobním setkání při prvním úklidu.

Nezbývalo…

Nezbývalo než se prostě vrhnout do čištění všech oken v domě. Některá okna byla opravdu špatně dostupná. A tak jejich čištění neprofesionálům zabere opravdu hodně času. Navíc je to velice fyzicky náročné. A z bez potřebného vybavení téměř neproveditelné. Zaměstnanci naší speciálky  Mytí výloh Praha, jsou ale proškolení profesionálové. Zvládáme mytí oken téměř v jakýchkoliv podmínkách.

Specializujeme se totiž i na práci ve výškách. Profesionálně se věnujeme čištění oken výškových budov. Není pro nás tedy problém, umýt jeden rodinný dům. Při mytí oken naši zaměstnanci využívají metodu, kterou jsme sami vynalezli a dovedli k dokonalosti. Jedná se o metodu takzvaného suchého leštění. Při níž se pro leštění nepoužívají žádná chemická leštidla. Ale pouze stoprocentní bavlněná plena. Naši zaměstnanci postupují při mytí vždy obdobně.

Ale…

Ale velký důraz kladou na individualitu každého povrchu a prostředí. Ze všeho nejdříve umyjí veškeré nečistoty z rámů. Odstraní špínu a prach ze spár a neskleněných částí. Poté se vrhnou na skleněné tabule. Ty důkladně omyjí čistým rozmývákem se saponátem a odstraní nečistoty kvalitní gumovou stěrkou. Poté nechají skleněnou plochu důkladně proschnout.

Když je sklo suché a čisté následuje leštění již zmíněnou bavlněnou plenou. Leštidla nepoužíváme. A to z toho důvodu, že se na chemikálii váže pyl a různé nečistoty. Po nějakém čase jdou vidět nevzhledné tahy a šmouhy, kterými bylo čištění prováděno. O tom, že okna zůstávají nepoměrně déle čistá se přesvědčila sama paní Nováková. Jsme velice rádi, že je s naší práci prací spokojená a opakovaně se na nás obrací.

Věříme, že jí to nejenom šetří čas, ale také energii. Spokojenost našich zákazníků je pro náš vždycky na prvním místě. Taky proto jsme se dostali na špičku ve svém oboru. A to nejenom v České republice, ale taky v Rakousku, Německu a na Slovensku. A to v moha dalších směrech čištění a mytí. Stačí navštívit naše webové stránky. A SERVIS LIPKA, s.r.o.