Naše divadlo ve městě je hojně navštěvované, i když patří mezi ta menší divadla. Dbáme na to, aby se tu lidem líbila nejen představení, ale také celkově prostředí divadla. Proto zde důsledně udržujeme pořádek. Každý rok si zveme jednu úklidovou firmu, která nás nikdy nezklamala a vždy odvedla dokonalou práci. Jedná se o Plísně na fasádě Praha, která nás zaujala na první pohled. Mají dokonale propracované stránky na internetu, kde se dozvíte, jaké všechny služby nabízejí a také jak to dělají. Tak se můžete dobře rozhodnout, jestli je tato firma pro vás ta pravá. Stačí zavolat do firmy a objednat s termín. Přesně na den i hodinu dojede tým pracovníků, kteří jsou vždy velice milí a pracovití. Nejlepší ch výsledků dosahují nejen díky své píli, ale také dokonalé technice a přípravkům. My si je objednáváme hlavně proto, že máme jednu stěnu dovadla celou prosklenou a potřebujeme někoho, kdo nabízí výškoví mytí oken.

Tato…

Tato firma je na to naprosto ideální. Nejprve vždy kvalitně umyli všechna okna, a to jak z venku, tak zevnitř. Umyli dokonce i rámy a parapety, které byly dost špinavé. Jejich technologie mytí oken spočívá v pečlivém provedení čistým rozmývákem a následným důkladným setřením skleněné plochy pomocí stěrky s kvalitní gumou. Guma je na stěrce proto, aby se okna nepoškrabala a nezničila. Až okna zaschnula, tak pracovníci začali s leštěním. Díky dlouholetým zkušenostem využívají tzv. trik suchého čištění. Leštící přípravky u nich rozhodně nehledejte, protože oni používají pouze suchou a čistou bavlněnou plenu, kterou dokonale vyčistí všechny skleněné plochy. I když je tento postup o hodně náročnější fyzicky, tak má výtečné výsledky. Podobně postupují i s prosklenou stěnou, jen musejí být více opatrní. Jsou však zkušení, mají k dispozici vysokozdvižnou plošinu i horolezeckou techniku.

Nejedná…

Nejedná se o žádné brigádníky, ale proškolené odborníky, kteří mají s mytím oken ve výskách dlouhé zkušeností. Vědí dokonale, jak se ve výškách pohybovat a jak okna perfektně umýt, i když visí několik metrů nad zemí. Vždycky jsme s nimi byli naprosto spokojeni a nemůžeme jim nic vytknout. Ještě nám také na skleněné plochy aplikují speciální impregnaci, která ochrání okna před vodním kamenem i další špínou. Okna jsou opravdu dlouze čistá a třpytí se už z dálky. To ale není vše, co firma nabízí. Mezi jejich službami najdete i čištění podlah nebo koberců. Myslím, že i tyto služby budeme potřebovat a určitě se obrátíme jen a jen na ně.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.