Jsem správcem staršího činžáku, a když říkám staršího, tak tím myslím, že ta budova je už na světě skutečně několik let. A takže podle toho tak taky začínal vypadat a nejhůře na tom byla asi fasáda. A na jednom místě se dokonce začala dělat plíseň. A nájemníci si samozřejmě začali stěžovat, takže bylo potřeba se o to postarat. Protože to vypadalo hrozně. Byla to taková ta poslední kapka, která vás přiměje si uvědomit, že takto to prostě zůstat opravdu nemůže.

Takže jsme hledali firmu, která by se o to postarala a našli jsme právě úklidovou firmu a jejich protiplísňový nátěr je vážně pecka. Je to opravdu vynikající věc a s ničím lepším jsem se na plíseň nesetkal. A kdybych to tušil dřív, nechal bych ho na dům dát jako prevenci. Ale pokud už teď víte, že je váš dům náchylný na tvorbu plísně – tedy pokud bydlíte v zatepleném domě. Trápí Vás plíseň ? Tak na nic nečekejte a nechejte si ten nátěr dát.

Protože…

Protože věřím, že nikdo z vás o plíseň na fasádě nestojí. A zaměstnanci jsou skutečně spolehlivý. Jsou to opravdový profesionálové a na nikoho jiného už se nikdy obracet nebudu, protože odvedli vynikající práci a svou odbornost prokazovali v každém postupu jejich práce. Na místo napadené plísní aplikovali běžný desinfekční prostředek. Po odstranění nečistot a biotického napadení potom aplikovali nátěr proti plísním přímo na stávající povrchy.

Které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas. Po zaschnutí vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření. LSG je aplikovatelný na vápenocementové omítky, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály. LSG nátěr proti plísním lze aplikovat ve vnitřních i vnějších prostorách.

Byli…

Byli jsme tak nadšení, že jsme si ten nátěr nechali dát i do našeho bytu. Protože nikdy nevíte, kdy na vás plíseň zaútočí. Ale takto máme aspoň jistotu, že tento problém nebudeme muset řešit. Navíc tento nátěr neslouží pouze jako prevence proti plísním, ale taky i před usazováním vodního kamene a dalších nečistot. Zkrátka díky tomu nátěru bude vaše fasáda v perfektním stavu.

K dalším službám této firmy patří i odstraňování graffiti, mytí oken a výloh – a to i ve výškách a čištění koberců a podlah. Takže až budeme někdy něco z toho potřebovat. Tak se určitě obrátíme jen na ně. A jejich služby realizují nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Takže je vidět, že má firma široké pole působnosti. A SERVIS LIPKA, s.r.o.