V naší sportovní hale se koná hodně tréninků a zápasů. Takže se dá říct, že je naše sportoviště opravdu frekventovaným místem. No a o to hůř se pak naše prostory udržují neustále čisté. Sice se naše uklízečky o vše staraly. Ale ono udržet vše neustále čisté je velmi těžké. Hlavně co se podlah týče. A podlahy v šatnách a společných prostorách už na tom byly vážně zle a nechat jsme to tak nechtěli.

Takže úklidová firma pro nás byla jediným východiskem.  Ale nikdo z nás s tím neměl žádné zkušenosti, takže jsme nevěděli, na koho se máme obrátit. Takže jsme si někteří kolegové sedli k internetu a hledali nějakou firmu, která by se nám zamlouvala. A netrvalo to dlouho a našli jsme webové stránky firmy. Měla na diskusních fórech vynikající hodnocení, všude to byla jen samá pozitivní recenze, tak jsme měli jistotu, že nám bude nabídnuta dobrá kvalita.

Kontaktovali…

Kontaktovali jsme proto zaměstnance a domluvili si s nimi termín Strojového čištění podlah. Fajn bylo, že jim nedělalo problém přijít až večer. Protože jsme nechtěli rušit žádný z tréninků. Zaměstnanci působili hodně odborně a profesionálně. Takže se mi docela ulevilo a měl jsem jistotu, že to nebudou peníze vyhozené oknem. A po této zkušenosti musím říct, že firma má velmi spolehlivé a schopné zaměstnance.

Na čištění měli takový velký kotoučový stroj, který dokázal z podlahy dostat veškerou špínu a jeho štětiny byly zároveň i šetrné, takže nedošlo k poškrábání podlahy. Byla jako nová. Nechali jsme si ji od nich i navoskovat, aby vydržela čistá déle a další výhodou tohoto vosku je i protiskluzový efekt, což je skvělé, protože někdy mají sportovci v šatnách na spěch a vybíhají z ní ven, tak jim to aspoň nebude klouzat.

Dozvěděl…

Dozvěděl jsem se, že tyto kotoučové stroje se používají mimo jiné i na čištění linolea, plavoucí podlahy i dlažbu. Tímto bych chtěl všem jejich čištění podlah doporučit. Protože odvedli opravdu skvělou práci a já i kolegové si je nemůžeme vynachválit a moc jim za jejich práci děkujeme. Zaměstnanci byli navíc velice milí, velice dobře se nám s nimi pracovalo.

Mají příjemné a profesionální vystupování, snaží se vám ve všem vyjít vstříc a domluva s nimi je naprosto bezproblémová. Nemusíte se bát, že by došlo k přesouvání termínu nebo k nějakým dalším nedorozuměním. Je na ně opravdu spolehnutí a já je tak mohu všem opravdu jen doporučit. Protože tady rozhodně budete na správné adrese. Pokud chcete vědět více, tak se podívejte na jejich internetové stránky. A SERVIS LIPKA, s.r.o.