Pracuji jako zubařka na soukromé zubařské klinice, kde je nás hned několik zubařů a všichni spolu spolupracujeme. A zakládáme si na tom, aby naše prostřední bylo hezké a příjemné. Protože přece jenom spousta lidí se stále zubařů ještě bojí, tak jim tu návštěvu chceme zpříjemnit, jak jen to jde. A naše podlahy už nevypadaly nejlépe, tak jsme se shodli, že bude nejlepší, když si je necháme vyčistit. A tak jsme s kolegy usoudili, že je načase, abychom si ji nechali vyčistit.

Ale nikdo z nás s tím neměl žádné zkušenosti. Takže jsme nevěděli, na koho se máme obrátit. Takže jsme si všichni sedli k internetu a hledali nějakou firmu, která by se nám zamlouvala. A netrvalo to dlouho a našli jsme webové stránky firmy Podlahy Brno, čištění. Měla na diskusních fórech vynikající hodnocení, všude to byla jen samá pozitivní recenze, tak jsme měli jistotu, že nám bude nabídnuta dobrá kvalita.

Kontaktovali…

Kontaktovali jsme proto zaměstnance a domluvili si s nimi termín čištění. Byli jsme rádi, že neměli problém s tím přijít o víkendu, protože jsme nechtěli rušit objednané pacienty. Zaměstnanci působili odborně a profesionálně. Takže se mi docela ulevilo a měl jsem jistotu, že chvála na internetu byla opodstatněná. A po této zkušenosti musím říct, že firma má velmi spolehlivé a schopné zaměstnance.

Na čištění měli takový velký kotoučový stroj, který dokázal z podlahy dostat veškerou špínu a jeho štětiny byly zároveň i šetrné. Takže nedošlo k poškrábání podlahy. Byla jako nová, krásně lesklá. Nechali jsme si ji od nich i navoskovat, aby vydržela čistá déle a další výhodou tohoto vosku je i protiskluzový efekt. Což ocenila především jedna kolegyně, která si libuje v nošení vysokých podpatků a už několikrát na podlaze málem uklouzla a spadla.

Díky…

Díky jejich celkové práci byla podlaha nádherně vyčištěná a i dokonce jeden z našich klientů se nás ptal, jestli jsme si nechali udělat novou podlahu. Když zjistil, že je jen vyčištěná, okamžitě si na A SERVIS od nás vzal kontakt. Dozvěděl jsem se, že tyto kotoučové stroje se používají mimo jiné i na čištění linolea, plavoucí podlahy i dlažbu. Tímto bych chtěl všem jejich čištění podlah doporučit, protože odvedli opravdu skvělou práci a já i kolegové si je nemůžeme vynachválit a moc jim za jejich práci děkujeme.

Zaměstnanci byli navíc velice milí, velice dobře se nám s nimi pracovalo. Mají příjemné a profesionální vystupování, snaží se vám ve všem vyjít vstříc a domluva s nimi je naprosto bezproblémová. Nemusíte se bát, že by došlo k přesouvání termínu nebo k nějakým dalším nedorozuměním. Proto pokud poptáváte čištění koberců, doporučuji obrátit se na tuto firmu. A SERVIS LIPKA, s.r.o.