V naší firmě A SERVIS LIPKA nabízíme svým zákazníkům nabízíme řadu úklidových služeb jako je například čištění podlah,odstranění starého vosku z podlahy a nanesení nové ochranné polymerové vrstvy, čistění koberců, strojové čištění čalounění.

Realizujeme denní…

přípravky na čištění podlah Realizujeme denní a pravidelné úklidy domácností, kanceláří, rezidencí či firem. Dále také zajišťujeme i  postavební úklid či úklidové výškové práce. Provádíme také čištění, leštění, mytí oken, mytí výloh a prosklených ploch, a to i ve výškách. Po dohodě čistíme žaluzie, lamely, rolety, a markýzy. Odstraňujeme nedovolené polepy, reklamní polepy, ochranné fólie, samolepky, banery ze všech prosklených ploch. V tomto článku bychom se chtěli zaměřit na naše hloubkové strojové čištění podlah.

K úspěšnému strojovému…

K úspěšnému strojovému čištění podlah používáme kotoučový stroj, díky kterému dosahujeme skutečně hloubkového čištění. Postupujeme následujícím způsobem, podlahu jak vyčistit podlahunejdříve kvalitně vydrhneme pomocí velmi účinné čistící chemie. Jakmile byl povrch důkladně vykartáčován. Následuje odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Poté podlahu ještě jednou namočíme čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a necháme doschnout. Kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využíváme, je jediným přístrojem, který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy.

Tento jednokotoučový…

čím vyčistit podlahuTento jednokotoučový stroj využíváme k čištění podlah, jako jsou dlažby, linolea, marmolea, plovoucích podlah, betonových podlah, litých podlah nebo kameninových podlah. Našich výsledků však nedosahujeme pouze díky nejlepší dostupné technologii, ale i díky tvrdé práci a profesionalitě našich zaměstnanců. Kteří jsou všichni řádně proškoleni a jsou špičkami ve svém oboru. Brigádníky v naší firmě Praha čištění podlah  nezaměstnáváme. Snažíme se, aby naši zákazníci byli maximálně spokojeni. Stejně tak byli spokojeni i naši zákazníci, kdy se jednalo o čištění a krystalizaci starší podlahy. Naše služba byla dána jako dárek starší paní, jejíž rodina už nevěděla, co by jí darovala ke kulatým narozeninám.čištění dřevěných podlah

Když jsme se…

Když jsme se s nimi setkali, tak říkali, že čištění potřebují pro svou maminku, která má velké nároky na úklid, které ty dvě nedokážou splnit, ani když se opravdu snaží. Tudíž se obrátili na nás. Podlaha byla sice stará, ale nebyla v tak špatném stavu, jak jsme očekávali. Vyčistit se nám ji povedlo bez problému. Poté jsme nanesli i vosk, aby podlaha vydržela déle čistá a získala i protiskluzový efekt, který starší paní velmi ocenila. A my jsme rádi, že jsme jim mohly pomoci. Protože co nám klientky říkaly, tak s ní ohledně úklidu zažily hodně hádek a teď už jim bude určitě konec.