Už dlouho…

Už dlouho jsem měla chuť na palačinky s nutellou. Tak jsem si jedno ráno přivstala a usmažila si je ke snídani. A už roky jsem zvyklá snídat v obýváku, že si k jídlu vždy pustím nějaký seriál. A někdo na mě začal zvonit, tak jsem odběhla ke dveřím a během toho je můj pes, který k palačinkám čmuchal, je shodil na zem. Konferenční stolek v obýváku je totiž nízký a když si můj pes vyskočí na sedačku, tak na něj bez problému dosáhne. A tak vznikla na koberci hezká viditelná nutellová skvrna. Snažila jsem se to vyčistit, ale moc se mi to nedařilo a nechtěla jsem na to použít ani moc hrubou sílu, abych koberec nezničila. Takže bylo potřeba najít jiné řešení – najmout si nějakou úklidovou firmu, které by se to povedlo vyčistit. Ale s žádnou jsem neměla zkušenosti, tak jsem musela hledat na internetu. A nakonec jsem si vybrala divizi společnosti Praha 9, koberce praní.  

 

Měla…

Měla totiž nejlepší reference, všichni na nich na internetu psali opravdu pozitivně a byli všichni zkrátka spokojení. Tak jsem si řekla, že do toho půjdu, i když byli o něco dražší, protože jsem chtěla mít jistotu, že to dobře dopadne. Zavolala jsem jim a domluvila jsem si s nimi co nejbližší termínu, aby tam ten flek byl co nejkratší dobu. Naštěstí se jim to povedlo vyčistit a koberec dokonce vypadal líp jak předtím. SERVIS LIPKA, s. r. o. čištění koberců využívá speciální kartáčovou metodu, která z koberců vytáhne veškeré nečistoty a jejich chemikálie krásně provoněly celý byt. Koberec byl krásný a vypadal opět jako nový. Tuto firmu můžu všem tedy jedině doporučit, protože zaměstnanci byli velice milí a ochotní a byli i velmi opatrní ke všem věcem v bytě.

 

Služby…

Služby nabízí za cenu, která je ještě relativně dostupná. Nesetkala jsem se s žádným hrubým jednáním ani nedorozuměními, takže mě nenapadá nic, co bych jim mohla vyknout. Jsem vážně ráda, že jsem se obrátila právě na tuto firmu. Protože firem je dneska na trhu spousta a o to je těžší vybrat takovou, se kterou bude člověk opravdu spokojený. Ale s touto určitě budete. Své služby nabízí po celém území České republiky, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Je tedy vidět, že firma má široké pole působnosti a je skutečně kvalitní, když se dokázala uplatnit i na mezinárodním trhu. Pro více informací o jejich servisu se podívejte na jejich internetové stránky. Určitě tam najdete vše, co byste mohli potřebovat. A to se zárukou té nejlepší kvality.