Občas se mi stane, že se mi něco spadne na koberec, a tak podobně, ale s tímto jsem si už nedokázala poradit. Protože se mi na tmavý koberec vyklopil talíř s koprovou omáčkou. V poslední době jsme si zvykli jíst v obýváku u televize, no a takto to dopadlo.  Snažila jsem se to vyčistit, ale vůbec mi to nešlo. Naopak jsem měla pocit, že jsem to akorát více rozmatlala.

Takže jsem se smířila s tím, že si na to budu muset někoho najmout. Ale se žádnou úklidovou firmou jsem neměla doteď zkušenosti, ani manžel ne, takže jsme začali hledat na internetu. Naštěstí se tam dá dneska najít prakticky cokoli. Po prozkoumání několika firem jsme se rozhodli pro tepování koberce. Měla totiž opravdu nejlepší reference ze všech firem, které jsme našli.

A když…

A když už jsme se rozhodli do toho investovat, tak jsme si řekli, že si necháme vyčistit všechny koberce, co máme doma. A potom, co se svou prací u mě doma skončili, jsem si ještě nějakou dobu nadávala, že jsem se vůbec do toho sama předtím pouštěla. Koberce totiž byly opravdu perfektně čisté a vypadaly prakticky jako nové, takže jsem se předtím namáhala opravdu zbytečně. Jejich technika čištění je něco opravdu neuvěřitelného.

Koberce čistili velkým kotoučovým strojem, kterým koberce kartáčovali. K čištění dále použili speciální chemii, která byt krásně provoněla.  A musím se zmínit i o jejich zaměstnancích. Jsou opravdu moc milí a ochotní. Je s nimi výborná domluva, na vše odpovídají a reagují velice rychle. Já i manžel jsme opravdu tak nadšení, že jsme je začali využívat i na čištění podlah, protože s dětmi je přece jenom hodně práce, tak jsme si řekli, že si tu práci trochu zjednodušíme, přece jenom toho máme hodně a služby této firmy nejsou tak drahé, abychom si je nemohli dovolit.

Minimálně…

Minimálně, když to porovnám s jejich kvalitou. Člověk se na to musí dívat i tak, že ta technika a kosmetika sama o sobě není levná. Rozhodně úklidovou firmu měnit nebudeme. Tady to máme vše se zárukou té největší kvalit. Navíc jejich zaměstnanci jsou takový profesionálové, že se nebojíme si odběhnout na nákup nebo za sousedy, když u nás doma pracují. Takže za nás je můžeme vřele doporučit. A realizují toho opravdu hodně.

Zabývají se i čištěním podlah, odstranění starého vosku (polymeru) z podlahy a nanesení nové ochranné polymerové vrstvy, strojové čištění čalounění. Realizují denní a pravidelné úklidy domácností, kanceláří, rezidencí či firem. Provádí také čištění, leštění, mytí oken, mytí výloh a prosklených ploch, a to i ve výškách. Po dohodě čistí i žaluzie, lamely, rolety, a markýzy. Odstraňují nedovolené polepy, reklamní polepy, ochranné fólie, samolepky, banery ze všech prosklených ploch. A SERVIS LIPKA, s.r.o.