Jako úklidová firma (jmenujeme se A SERVIS LIPKA, s.r.o.) Čištění koberců jsme už za naši dlouhou, více než dvacetiletou, praxi nasbírali spousty rozličných zkušeností. A tak nějak jsme zesumarizovali dvě hlavní skupiny zákazníků v oblasti čištění koberců. První skupina si nás volá v případě, že se jim v bytě stane nějaká aktuální katastrofa, kterou chtějí rychle odčinit. Může se jednat o nějakém pošpinění koberce od jídla, barev nebo třeba od dětí. Druhá, řekli bychom ještě větší, skupina jsou zákazníci obracející se na nás s rutinními, udržovacími a opečovávacími službami.

To je také případ naší pravidelné zákaznice, která se čtyřmi dětmi nemá příliš času nazbyt. Děti jsou všechny už školkového nebo školního věku, takže zákaznice zase nastoupila do zaměstnání. A svůj volný čas chce logicky věnovat dětem. V takových případech naše společnost ráda pomůže. Protože je opravdu zbytečné, abyste se s tím doma dřeli sami. Volný čas je cenný, proto si myslíme, že s námi bude každý souhlasit, že je vhodné jej věnovat raději svým blízkým nežli úklidu. Navíc je nepopiratelné, že si odborníci s profesionálním personálem a skvělými přístroji s kobercem poradí daleko lépe, než při ručním čištěním.

Chtěli…

Chtěli bychom jen zmínit, že A SERVIS ze zásad vyplývající z naší firemní strategie odsuzuje extrakční metodu strojového čištění. Ta totiž nečistí koberce důkladně, po jejím zásahu zůstává koberec s fleky a v nevábném tvaru. Naše společnost naopak používá metodu čištění kotoučovým strojem, která je se zastaralou a nefunkční extrakční metodou prostě nesrovnatelná. Kotoučový stroj v sobě kloubí účinnost a kvalitu, ale také zachování šetrnosti.

Funguje na základě využití silného a přitom velmi šetrného strojového vybavení v podobě kotoučového stroje, který pomocí rotačních kartáčů zapracovává aplikovanou značkovou a velmi účinnou kosmetiku do koberce tak dlouho, dokud neodstraní veškeré i mnohaleté úporně do hloubky zašlapané nečistoty. Tato metoda je skutečně účinná. Protože se zmíněná kosmetika spolehlivě vkartáčuje až do samé struktury koberce a kromě všech nečistot bezpečně zlikviduje i jakékoliv zdraví škodlivé roztoče, alergeny a bakterie.

Koberec…

Koberec vám tedy zanecháme naprosto vydezinfikovaný. Navíc tato kosmetika, která je vždy od renomovaných výrobců, obsahuje vonné částečky, takže provoní celý byt. Závěrečná operace se týká vysokotlakého třímotorového vysavače, který pečlivě a prakticky do sucha odsaje všechny již zmíněné nečistoty a mikroorganismy.

Dochází navíc k nabytí původního objemu koberce. Neboť tento výkonný vysavač jeho celou strukturu neobyčejně provzdušní a příjemně oživí celkový vzhled. Tato metoda je unikátní také v tom, že kromě toho, že koberec dokonale vyčistí, je schopný zásadním způsobem prodloužit jeho životnost. Což je investice, kterou si troufneme říct, že u jiné společnosti jen tak nenajdete.