Nejsem žádný velký reklamní magnát, vlastním pouze jeden billboard u silnice na svém pozemku. Tak možná i podle toho vypadá to, jak se o něj starám. Pokud na něm zrovna nevisí žádná inzerce. Pod papírovým výlepem jsou na trvalo vypsány mé kontaktní údaje v případě zájmu o reklamu.

Říkal jsem si…

cena odstranění graffitiŘíkal jsem si totiž, že takto bych mohl snadno oslovit kolemjedoucí, kteří třeba o reklamě zrovna uvažují. Proto mě dost nakrklo, když jsem jel jednou kolem. A vlastně úplně náhodou jsem zjistil, že nějaký vandal můj billboard posprejoval. A posprejoval ho dokonce tak, že částečně to ohyzdné graffiti překrývalo i moje telefonní číslo. Takže pro případné zájemce byla moje zpráva k ničemu, protože na pětimístné číslo, co na billboardu zůstalo vidět, by se asi těžko dovolali.

Nevěděl jsem,…

Nevěděl jsem, co s tím. Nechal jsem to pár dní v takovém žalostném stavu, až jsem si vzpomněl na jeden rozhovor. Ve firmě pravidelně spolupracujeme s úklidovou společností Brno Graffiti, čištění, která se specializuje například na strojové čištění podlah a koberců. Nebo lépe řečeno – tato společnost je velmi komplexní, co se týče palety jejích služeb.

jak odstranit graffiti

Ale naše firma s A SERVISEM spolupracuje jen v oblasti zmíněného čištění.

 

Každopádně jsem…

Každopádně jsem si vzpomněl, že jsem se jednou při jejich úkonu dal do řeči s jejich pracovníkem. A on my vykládal o stále se rozpínajícím nešvaru graffiti vandalů. Že jejich společnost se s tím snaží bojovat. Proto využívají všelijaké technologie a know-how. Které bojuje jak s následky graffiti, tak už preventivně.

čím odstranit graffitiProto jsem…

Proto jsem v mobilu vyhledal číslo na A SERVIS LIPKA. Vysvětlil jim svoji situaci a zeptal se, zda by mi s tím nepomohli. Na druhém konci telefonu byla moc příjemná slečna. Řekla mi, že to určitě není žádný problém. Vše mi trpělivě a podrobně vysvětlila a ochotně zodpovídala moje zvídavé dotazy. Nakonec jsem ji rovnou poprosil, zda by mi objednala pracovníky. Kteří by se dali do odstraňování graffiti a tím bylo půl práce hotovo. Nebo z mé strany to byla vlastně celá práce. O zbytek se postarali skvělí odborníci z A SERVISU.

 

Pracovníci pak…nejlevnější odstranění graffiti

Pracovníci pak na místě postupovali tak, že se graffiti co nejvíce to jen jde zeslabí. Poté se místo přetře danou barvou, která na billboardu byla pod sprejovým znečištěním. Já jsem se ale ještě rozhodl pro antigraffiti ochranu. Ta pak zajistí následné odstranění graffiti vždy se sto procentním výsledkem. Pracovníci mi celkovou technologii popsali detailně a do všech podrobností. Ale s tím vás tady nebudu zatěžovat.

Ale zjednodušeně…

Ale zjednodušeně řečeno se jedná o takový speciální ochranný film. Dokáže zabránit při případném dalším útoku sprejera, aby se jeho sprej vsáknul až do struktury povrchu. Graffiti pak pracovníci A SERVISU dokážou takto jednoduše odstranit. Aniž by poničili původní povrch. Co je pak taková třešnička na dortu je, že tento servis poskytuje tato společnost úplně zdarma.